Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek, hogy mar itt az ideje az elso borotvalkozasnak, es kellenenek hozza cuccok?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, es mar itt az ideje a borotvalkozasnak, mert mar eleg "ciki", ez a bajusz, meg ilyenek. Nem is a borotvalkozassal van bajom, hanem azzal, hogy a szuleimnek szoljak, hogy borotvalkozasnak. Cikinek tartom. Ahogy azt is, hogy szoljak, hogy vegyenek a borotvalkozashoz szukseges dolgokat. Azt is cikinek tartom, hogy penzt kerjek, es elmenjek a boltba, es vegyek. Szoval ez az egesz szamomra ciki. Mit csinaljak? Hogy szoljak nekik? Egy kis batoritast kapok? :)
2013. aug. 16. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem borotválkoztál?De ne aggódj ebben nincs semmi ciki ez a világ legtermészetesebb dolga és ezt a szüleid is tudják:)Én is paráztam de nekem nem kellet ilyen dolgokat venni mert nekünk volt itthon:)de nem mondtam meg nekik hogy borotválkozok...
2013. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Ciki ám az eszed tokja,...meg minden amit leírtál ide!

15 éves vagy, és arra nem vagy képes, hogy odamenj apudhoz, hogy...

---Apu! Szeretném kipróbálni, milyen lehet megborotválkozni! Segítesz abban, hogy a megfelelő eszközöket beszerezhessem, és, hogy minden sikerüljön?


ENNYI! EBBEN MOST MI A CIKI???

Ennyire képtelen vagy megoldani egy ilyen pofonegyszerű kérdést? Mi az istennek csinálsz te belőle ekkora ügyet? Ennyire életképtelen vagy a kortársaid javarészével együtt???


Hát komolyan mondom, ez már inkább "ciki"! :O

2013. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tök igy voltam én is .Aztán jött a szüli napom,borotválkozó felszerelést kértem.Mondtam hamarosan szükségem lesz rá .Ahogy megkaptam ,akkor most ki is próbálom ,mondtam .Utána már folyamatos volt .Lehet hogy neked a névnapod van előbb,vagy kösd valamihez,ami okot ad arra ,hogy hozzá jussál .Ügyes legyél! :-)
2013. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2 es ne gondold,hogy minden családban jó viszony alakul ki

apa és fia közt.Sok ehhez hasonló kérdés volt már itt.

Én magam is leirtam párnak ,hogy kell elkezdeni a borotválkozást,pedig volt apjuk ,akivel együtt is éltek .

Én magam is igy voltam abban az időben .

2013. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1# Ertem.

2# Apum mindenbol viccet csinal, es van amikor legszivesebben elsullyednek. Ezert ciki. Meg en paras srac is vagyok.

3# Karacsony van most a legkozelebb, de szerintem meg a nyaron kitalalok valamit.

2013. aug. 16. 22:15
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Nekem sincs tul jo viszonyom apammal, bar nala elek. En segitseget aputol nem kerek, az tuti, mert ahogy emlitettem semmit sem vesz komolyan, viccet csinal mindenbol. :S
2013. aug. 16. 22:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Bassza meg rúgd tökön, ha ilyen azt majd megtanulja kivel szórakozzon.
2013. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Ezen jot nevettem, de am egyetertejm. ;)
2013. aug. 16. 22:43
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát az elején én sem tudtam, hogy mondjam meg, hogy borotválkozni szeretnék (nekem ráadásul csak anyukám van). Pedig amúgy semmi ciki nincs benne. Pláne nem 15 évesen.

Ha nem piruló arccal mész oda és Te magad sem csinálsz belőle nagy ügyet, valószínűleg ő sem csinál majd viccet belőle. Menj oda hozzá, és egyszerűen kérdezd meg, hogy milyen borotvát vegyél szerinte!

2013. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Én karácsonyra kaptam (nem kértem) 18 vagyok, de még egyszer se használtam mert én valamiért nem szőrösödtem még be. :D
2013. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!