Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek, hogy mar itt az ideje az elso borotvalkozasnak, es kellenenek hozza cuccok?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, es mar itt az ideje a borotvalkozasnak, mert mar eleg "ciki", ez a bajusz, meg ilyenek. Nem is a borotvalkozassal van bajom, hanem azzal, hogy a szuleimnek szoljak, hogy borotvalkozasnak. Cikinek tartom. Ahogy azt is, hogy szoljak, hogy vegyenek a borotvalkozashoz szukseges dolgokat. Azt is cikinek tartom, hogy penzt kerjek, es elmenjek a boltba, es vegyek. Szoval ez az egesz szamomra ciki. Mit csinaljak? Hogy szoljak nekik? Egy kis batoritast kapok? :)
2013. aug. 16. 21:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9 Kb. fel eve meg anyammal eltem, bar apammal is tartottam a kapcsolatot, szoval nalam is majdnem anyunak kellett szoljak emiatt. Azert koszi a valaszodat.

#10 Jo neked! Csereljunk! ;)

2013. aug. 17. 13:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Zsebpénzed nincs? Abból tudnál venni esetleg :)

Vegyél egy olcsóbbat, én is eldobható borotvával kezdtem.. pár száz forint.. borotvahab kicsit drágább, de az sem vészes. Apud nem borotválkozik, neki nincs? (nem borotvára gondolok)

2013. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A zsebpenzemet az utolso fillerig elkoltottem. Am meg a boltba sem szivesen megyek be ilyeneket venni, mert mindenki ismer, es cikinek tartom. Tudom, az agyam a ciki, de szegyellos vagyok. Tudom, nincs mit szegyellni ezen, de ez van.
2013. aug. 22. 22:20
 14/15 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Ebben az esetben sajnos sosem fogsz borotválkozni. 20-22 éves korodra úgy fogsz kinézni, mint Mózes. :D

Viccet félretéve arra célzok,hogy egy idő után úgyis elkerülhetetlen, hogy borotválkozni kezdj.

Szégyenlősség ide vagy oda. És gondolj arra, hogy a korodbeli fiúk nagy része is borotválkozik már. Nincs ezen mit szégyellni.

2013. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tudom, de akk is paras vagyok a dolog miatt. Suli elott viszont mar nagyon muszaj lesz. Nah mind1. Az en bajom, megoldom. :)
2013. aug. 24. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!