Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetélt pénisz egészségü...

A körülmetélt pénisz egészségügyi okokon kívül miért jobb? Az nagyobb is? Vagy esztétikai szerepe van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 00:12
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
43%
A metélés nem jó srácok... Ha gyerekkorotokban a szüleitek körülmetéltettek titeket, akkor sajna így jártatok, de ti ne metéltessétek körül magatokat, kizárólag csak akkor ha fitymaszűkületetek van... Örüljetek inkább ha egészséges fitymátok van, ami fényesen tartja a makkot... A metélt makk csúnya és ráncos és nem olyan szép élénk rózsaszín, mint amit fityma véd... A higiénia sem indok... mert ha hátra tudod húzni akkor rendesen tisztán lehet tartani.... Vagy ha pisilés közben hátrahúzzátok a bőrt, akkor is elkerülhető a kellemetlen szagok kialakulása... Párom is mindig hátrahúzza a bőrt, amikor pisil és sosem szagosodik be a fütyije... Mellesleg pont hogy kisebbnek tűnik a metélt, mint a nem metélt...
2014. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
Na végre valaki aki nem a kamu,metélésre buzdító szöveget nyomja.
2014. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is csak karom lett a korulmetelesbol. Foleg a gyerekkori a veszelyes, ami akkor meg kicsi, lathatatlan, problemamantes heg, az nagy korban mar egy nagyobb problema lehet :(

Csak rossz tapasztalataim vannak :(

2014. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
47%
A körülmetélés egy elmebeteg baromság!!!! Én hivatásos szexmunkás vagyok és sok kuncsaftom volt már metélt pénisszel... Hát mit mondjak... Igen undorító volt.. Főleg a külföldieken még a varratok is látszódtak.. Pisilés közben húzzátok hátra a bőrt és akkor higiénikusak maradtok srácok... Ennyi... Csak az fitymátlanítsa magát, aki nem tudja hátrahúzni rendesen!!!! Egyéb esetben elmebeteg beavatkozás, öncsonkítás....
2014. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Majdnem metélt lettem,de meggójultam.
2014. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
67%
Srácok...Én körül vagyok metélve,semmi problémám nincs...A barátnőmnek sincs,ti nem tapasztaltátok,hogy milyen körül metélt farokkal élni,de én igen,és nem akarok hülyeséget mondani szóval csak azt mondom,hogy szerintem így jobban lehet vele bármit csinálni amit egy pénisszel szokás...(ez csak saját tapasztalatom)
2014. aug. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%

16: köszi, hogy leírtad!


Egyébként ha valaki beírja a keresőbe, vagy vesz egy egészségügyi könyvet esetleg beszél egy orvossal, akkor ugyanezt a választ kapja. A körülmetélés hasznos, jó dolog, nem kell tőle félni.

2014. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%

Metélés mániás hagyjad már abba,normális épp eszű,egészséges ember nem fogja levágatni a fitymáját és 4-6 hétig szenvedni vele!


Itt írogatsz sok hül yeséget hogy pénteken bemegy levágják a fitymáját hétfőn meg már boldogan melózik,suliba megy!

Honnan veszel ilyet már?

Mindenki leírta milyen rossz az első hét,genny folyik a sebből,beleragad a seb a gézbe.

Hogyan menne úgy valaki melózni hogy gennyezik a nemiszerve és át kell kötözni?

2014. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Épp most írtam egy másik kérdéshez: az, hogy be van kötözve, még nem jelenti azt, hogy ne tudna menni akárhova, akár iskolába, akár munkahelyre. Van aki már a műtét napján dolgozni megy. Persze ne sportolj, megerőltető dolgokat ne végezz, uszodába ne menj, stb. de ez azt hiszem természetes.
2014. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
60%
Továbbra sem értem miért jó az ha megcsonkítjuk a farkunkat.. Csak akkor indokolt ha nem lehet rendesen hátrahúzni... Amúgy csak baromság... Miért kéne megcsonkítani magunkat? A természet nem véletlenül adott nekünk fitymát... De lassan már lekakilom amúgy...:D Aki ilyen hülye az vágattassa csak le bátran.
2014. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!