Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kóros maszturbálás? Bőv. Lent

Minden xD kérdése:

Kóros maszturbálás? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Üdv! Nah szóval... Az utóbbi 1 évben a suliban nagyon sok idegesség ért engem...ugyanis egy gyereknek én vgyok az akit mindig csesztetnie kell... és úgy gondoltam többet maszturbálok ideglevezetésként. De mostmár kórosan, naponta 5-6x is csinálom. De mostmár annyira rossz, hogy szószerint lüktet a fejem és a meleget sem és az idegességet sem birom úgy mint június előtt... többet fáj a fejem, és a terhelést sem birom annyira, betegségeket beszélek be magamnak,nem látom értelmét az életnek meg ilyenek.. emiatt járnom kell pszichológushoz is. de a szüleimnek nem merem elmondani ezt a maszturbálást... és sztem emiatt van ez az egész... kérlek mondjatok tippeket h mit tegyek mert már nagyon szarul vagyok... ! értelmes válaszokat várok!
2013. aug. 19. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a maszturbálás miatt vannak ezek a dolgok, hanem fordítva. Az idegeskedésed miatt csinálod, hogy egy időre jobb legyen. Amúgy a tünetek, amire leírsz tipikusan szorongásra utaló jelek, nekem is nagyjából ugyanez volt pár éve. Én életmódváltással szabadultam meg tőle, elkezdtem sportolni, új hobbikat kerestem, stb.
2013. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1 es irta,próbáld magad lefoglalni mással .

A napi 1 masztit meg nyugodtan csináld meg.Nehogy most meg már elvonási tüneteket érezzél .Ne beszélj be magadnak ,hülye dolgokat ,az nem vezet jóra .

2013. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"lüktet a fejem és a meleget sem és az idegességet sem birom úgy mint június előtt... többet fáj a fejem, és a terhelést sem birom annyira".- Mérd meg párszor a vérnyomásod napközben! Szerintem ezek lehetnek a magas vérnyomás tünetei, ami lehet pszichés alapon a szorongástól.
2013. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az előző válaszoló vagyok.

Nekem is így volt még 10 éves koromban, épp mint csak neked, nem maszturbáltam annyit és már nem fáj a fejem se, de most megint kezdek egy 4x maszturbálni (most 13 vagyok)

2013. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14 vok :/
2013. aug. 21. 21:46
 7/8 anonim válasza:

1. Nem a maszturbálástól hullik a hajad, de az a naponta 5-6 eléggé sok.

2. Engem is szoktak piszkálni, de nem csak 1 ember, hanem ezek tömegesen jönnek, de én akkor nyugodtam meg, mikor elkezdtem a Narutot újra nézni, mert régebben néztem, de abba hagytam, mert már betegesen imádtam az egészet, de most már ez is stabilizálódott, szóval szerintem nézd a Narutot, érdesd meg a valódi mondanivalóját, ne a harcot vedd ki az egészből meg a ninjákat, hanem amit igazából üzenni akar a sorozat. XD

2013. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
* Az előző vagyok, csak azt akartam még mondani, hogy a hullik a hajadot nem szó szerint értettem, hanem úgy, hogy ideges vagy.
2013. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!