Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy beszéljek erről a fiammal...

Hogy beszéljek erről a fiammal? Még ma szeretnék!

Figyelt kérdés
A fiam 13 éves és múltkor takarítás közben egy kinyomtatott lapot találtam az ágya alatt, ami fiú kamasztémákról szólt pl.:maszturbálás,szőrösödés,erekció stb. Múltkor pedig menten volna be a szobájába,de láttam, hogy a szőrösödő nemi szervét nézegeti, ezért inkább csendben távoztam, mert ha szólok neki akkor az nagy megaláztatás lett volna. Tudom h érdekli a téma és kéne ezekről beszélnem vele. A férjem jelenleg Németországban van, ezért rám maradt a feladat. Telefonról írok és ez nem nyitja meg a privátot,ezért üzit NE írjatok!

2013. szept. 8. 08:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mit tudnál erről beszélni? A világ legtermészetesebb dolga, hogy érdeklődik a saját teste iránt. Bizonyára már többet tud, mint amit pironkodva el tudnál neki neki mondani.
2013. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

MIRÖL akarsz pontosan beszélni vele? Mert azt, hogy kamaszodik, már észrevette a fiad. Azt meg nem tudom elképzelni, hogy egy 13 éves!!! fiút még egyáltalán nem világosítottatok fel, nem beszéltetek neki a nemiségröl!


Ha netán mégis igy lenne, akkor ott igencsak angy gondok vannak VELED/VELETEK! De ahogy látom, a fiad megkerei magának a szükséges információkat.

2013. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ciki lenne számára. Ő már úgyis sok mindent tud.
2013. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, ezek alapján hogy feltalálja magát. Emlékszem anno mikor az én édesanyám akart ilyenekről beszélni, gyorsan tereltem a témát, marha gáznak tartottam.
2013. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem kéne ellenségeskedni beszéltünk már vele, de most átfogóbban szeretnék vele beszélni erről hogy el merje mondani a kérdéseit problémáit. Mi anyuval nem igazán beszéltünk a menzeszről én csak a könyveket olvastam meg suliban hallottam erről. Amikor megjött nem mertem neki elmondani,mert mi nem beszéltünk erről és féltem, hogy viszonyul ehhez.
2013. szept. 8. 08:20
 6/23 A kérdező kommentje:
Hagyjam a férjemre?
2013. szept. 8. 08:21
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a férjedre,de elég annyit mondani neki,h pl "ugye tudod,hogy bármilyen kérdéssel/gonddal nyugodtan fordulhatsz hozzánk?" vagy valami hasonló.A leírtak alapján már feltalálta magát,nem hiszem,hogy sokat mondhatnátok még neki.De én erősen ajánlom,hogy hagyd az apjára a dolgot.
2013. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb ha a férjed beszél vele, elég annyi is, hogy bátran forduljon hozzá, ha bármilyen krédése, vagy problémája van.
2013. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát jó.
2013. szept. 8. 08:39
 10/23 Salx Narval ***** válasza:
100%
Úgy tűnik erről a témáról már lekéstetek. De itt az ideje lassan, hogy a szexről a női testről és védekezésről is tudjon, bizonyára itt még akadnak hiányosságok az ismeretében. Hogy, miképp tedd, természetesen úgy mintha egy tudatlan de felnőtt embernek mondanád el, ha kell használj hozzá könyvet,képet, internetet, stb. Lényeg az, hogy kellő komolysággal, felkészülten és főleg természetesen add elő, ill válaszolj ha kérdez. Mi 12éves korában beszéltünk meg mindent a lányunkkal, eléggé képben vannak már ilyenkor is, de azért fontos, hogy minden a helyére kerüljön és ne találgassanak.
2013. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!