Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésnél teljesen...

Körülmetélésnél teljesen meztelenül kell lenni a műtőben?

Figyelt kérdés

Jó tudom, hogy AZ szabadon lesz, de adnak rám vmi köpenyt, trikót, zokni maradhat, letakarnak vmennyire stb.? Vagy teljesen ruhátlanul flangálok ott mindenki előtt és úgy fektetnek a műtőasztalra? Csak azért kérdezem, hogy mégis mire számítson az ember. Aki már átesett ilyen műtéten, annak, hogyan volt? És utána, rögtön vehetem a nadrágomat és távozhatok?

Előre is köszi a válaszokat!


2009. nov. 2. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen más műtétem volt, de szerintem mindig ilyesfajta műtétnél meztelenre kell vetkőzni.


Nekem a térdem műtötték, beadtak gyógyszert (nem erőset, nem aludtam el, csak kicsit kábultam... de tudtam magamról, meg minden), jött értem egy fiatal srác (qrva helyes volt xD), hogy vetkőzzek le és feküdjek a kocsira (vagy mi az amin tolnak?xD).. annyira ciki volt.. xD

2009. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
műtéteknél ált. pucér az ember. Még a jobb helyeken is, bármennyire ciki :-)
2009. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a farmer, alsógatya le. Zokni maradhat, rá a lábzsák. Ennyi.
2009. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

áá 1 hete voltam tehát még frissek az élményeim:D


bementem egy szobába és mondták hogy vetkőzzek alsó zokni cipő marad. aztán rámraktak egy ilyen zöld ruhát amit hátul összefogtam magamon felvittek a műtőbe ott levettem a cipőt zoknit aztán bementem a műtőbe ott levettem az alsót de a köpeny még végig rajtam volt. aztán felfeküdtem eltakartak előlem mindent hogy nelássam még az orvosok arcát se és csak utánna emelték fel rólam a köntöst. meg hát szerintem semmi ciki nincs benne sokat láttak már...

2009. nov. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A műtőben kórházi köpenyben vagy, tehát nem kell teljesen pucéron senki előtt flangálnod, viszont a saját ruháid közül nem maradhat rajtad semmi (legalábbis, ahol komolyan veszik a sterilitást).
2009. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen mütétem és én pl telejesen puclérn voltam.
2011. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!