Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van az hogy sokszor...

Mitől van az hogy sokszor büdös vki pénisze? Beteg, sokszor veri? Normalis ez? Hal szagú

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 21:40
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el orvoshoz. Komolyan mondom, fertőzésre/ betegségre utalhat ha valaki mossa rendesen és mégis büdös a pénisze.
2013. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
13-as neked kosz a normalis valaszt rulogianal mar voltam borgyogyaszatra kene menni?
2013. szept. 22. 21:52
 13/20 anonim válasza:
13as vagyok. Szerintem esetleg kérdezd meg a háziorvosodtól hogy kihez fordulj a problémáddal, vagy esetleg bőr és nemibeteg gondozóban ki tudnak vizsgálni.
2013. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A haziorvos kizart koszi
2013. szept. 22. 22:10
 15/20 anonim ***** válasza:

A nemi szerven is vannak izzadás mirigyek.Ezek is bocsátanak ki ilyen szagot.Én magam is találkoztam vele,

pedig én is rendszeresen mosom .A szervezet sokféle illatot,illetve szagot termel .De lehet ez a maszti után

még leszivárgó nedv szaga is .Bármennyire is törlöd meg,

vagy mosod,mindig marad a húgycsőben valamennyi,ami szép lassa szivárog le,akár a pisi .Fújj a gatyába is egy kis

dezodort.

2013. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A lányok általában elfelejtik, de a pénisznek van egy jellegzetes pénisz szaga. Ez nem feltétlenül "büdös" de lehet egyesek számára kellemetlen. Szerintem ha valaki a saját szagától undorodik, az nem túl szerencsés. :)


Ahogy írták korábban találhatók mirigyek amik folyamatosan termelik a cuccot. Ráadásul a pénisz szellőzése sem megoldott általában. Rá van csúszva a bőr, boxer,, gatya rajta.. És valóban ilyen olyan dolgok is szivárognak belőle. Szóval ez teljesen természetes.


A lányok nemi szervének is ugyanúgy van egy sajátos szaga (egyébként általában egyénenként változó), és ettől lehet undorodni, vagy lehet szeretni. Egyébként nagyon nem szeretem az ilyen megnyilvánulásokat a lányok részéről, hogy fúj, büdös a pasim farka. Az ő puncijuk is ugyanolyan büdös, csak az nem tűnik fel nekik.

2013. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A lányokénak meg sajt szagaga van,de nem épp trappista,

hanem pálpusztai .Remélem sokan ismerik még ezt a sajtféleséget.Csak kesztyűben szabadott megfogni .XD

2013. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a mosószappant!Biztos a siker!
2013. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Arc szesszel kend be, de vigyázz! Ha rámegy a makkra akkor csípni fog kicsit, de legalább lefertőtleníted ;)
2013. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Borzaszto olvasni ilyen buta kerdest! Hogy lehetne valakinek kellemetlen a szaga attol hogy sokat veri????? Egyszeruen igenytelen es nem furdik rendesen. Ennyi. Semmi több!
2014. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!