Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Candida fertőzés férfiaknál,...

Candida fertőzés férfiaknál, tapasztalat a teljes gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Srácok! Nektek mennyi idő volt míg teljesen normális lett minden egy ilyen gombás fertőzés után? Elkaptam egy ilyet amin végül csak az antibiotikum (Sumamaed) segített ami szépen el is mulasztotta, csak az utó nyomai maradtak amire a doki azt mondta h csak a kapillárisok vannak kitágulva fel is írt rá lymphomyosot cseppet meg árnika monatana 15 c-t meg sebkenőcsöt. Mikor utoljára voltam dokinál azt mondta szépen gyógyul más megirigyelhetné, de a fertőzés óta már 3 hónap eltelt és még legalább ennyit jósolt mire olyan lesz mint előtte. Tapasztalat?
2013. jún. 10. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:

milyen mellékhatásokat tapasztaltál a candida közben? és milyen étrendet követtél azzal az antibiotikummal amit szedtél? és milyen orvos irhatja ezt fel neked? háziorvos?


Tapasztalatom én is elkaptam, nem tudom mitévő legyek..

2013. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!