Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A peyronie kórt tudják -e...

A peyronie kórt tudják -e hatásossan gyógyítani? , Nálam egy hónap alatt alakult ki, tudom, hogy nincs tutti gyógymód, ahány urológusnál jártam, mindegyik mást mondott, kezdek lelkileg tönkre menni Tud -e valaki bíztató tanácsot adni? KÖSZÖNÖM.

Figyelt kérdés

#péniszgörbület #PEYRÓNIE- KÓR
2013. okt. 8. 19:07
 1/4 weapon válasza:

A Peyronie-kór több hónap alatt magától visszafejlődhet. Nincs olyan kezelés, mely egyértelmű sikert hozott volna.

E-vitamin szedhető, mely segíthet a sebgyógyulásban, és csökkentheti a hegesedést. Kortikoszteroidot vagy verapamilt lehet még a hegszövetbe injekciózni, hogy csökkenjen a gyulladás és mérséklődjön a hegképződés. de egyébb ként wikipédiaán,google-n olvasgathatsz róla,ha még nem ttetted volna, fel a fejjel,nem szabad soha elkeseredni, sok ember él betegségekkel, amíg nincs halálos betegséged,nincs miért keseregni ki tudja 1-2 év múlva kigyógyíthatnak 100%-osan,vagy kísérletezgess teákkal,keleti gyógynövényekkel, lehet te jösz rá a megoldásra, jobbulást neked!

2013. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is van és nincs rá megoldás, mert a szövetheg olyan helyen van, amit nem tudnak megfelelően megműteni. vagy sérülnek a barlangos-testek = impotencia vagy "csupán" ismét visszahegesedik a kivágott terület, mert ott olyan a közeg, hogy nem tud heg nélkül gyógyulni a szövetrész.


Ez nem plakk meg mész meg ilyen ökörségek. Ez egy mikrosérülésből rosszul begyógyult heg. Mindenki aki mást állít az pirulákat, vitaminokat, injekciókat, kezeléseket és egyéb termékeket + szolgáltatásokat akar neked eladni jó sok pénzért. (többnyire ezért se lesz rá megoldás, mert a kezelés mindig nagyobb pénz, mint a végleges megoldás = gyógyítás)


Tehát a feladvány a sebészeknek az lenne: hogyan lehet úgy lehámozni a kötőszövetet a barlangos testekről, hogy azok ne sérüljenek + hogyan lehet pótolni és összevarrni a kimetszett heges területet úgy, hogy az heg nélkül gyógyuljon be.


A válasz: sehogy. Ez olyan, mintha ki akarnál vágni egy lufiból egy darabot, majd megpróbálnád úgy összevarrni a kivágott részt, hogy a lufi ne eresszen levegőt.


Nincs rá megoldás. Próbáltak már mindent... bőrjellegű anyaggal pótolni különböző varróanyagokkal és technikákkal.. stb..


de még azt se tudták megoldani, hogy lehámozzák sérülés nélkül a kötőszövetet a barlangos testekről, ami ha sérül, akkor többet nem fog felállni a farkad és ültethetsz be magadnak pumpát ha azt akarod, hogy felálljon.


Sajnos nincs megoldás. Életek mennek rá, mert alapvető emberi szükséglet a szex. Még akkor is ha nem halálos betegségről van szó... rámegy az életed minden egyes nap.

2014. jan. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 weapon válasza:
te aztán ömleszted az önbizalmat.őssejtekkel talán ezt is kezelni tudják majd...persze biztos nem ma fogják ezt megoldani,ahogyan az autoimmun betegséget is nehéz kezelni,meg élni vele.ez is egy olyan betegség ami nem csak fizikálisan gyötri az embert, pont ezért kellene pozitívan gondolkozni, és lelket önteni a betegekben,hiszen semmivel sem kevesebbek ezzel!minden tiszteletem azoké akik megpróbálják ezt épp ésszel végig csinálni!
2014. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sajnos nekem is ez a bajom és lelkileg már teljesen kivagyok miatta :(

Én remélem hogy te jobban fogod bírni mint én és azt olvastam erről hogy van rá esély hogy meggyógyuljon magától de jó hogyha sok E-vitamint viszel be a szervezetedbe.

Mert az segíti a gyógyulást.

2014. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!