Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy fiú körül van metélve,...

Ha egy fiú körül van metélve, az pontosan mit jelent? Úgy értem, mennyi és mi van levágva onnan? Nem igazán vagyok képben ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Régi vicc:


Ref., Gör. Kat., Rom. Kat., Mocs. Zsid. :):)

2009. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
XDXDXD
2009. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
a fitymáját vágják le, a bőrt, ami fedi a makkot. nem túl szép látvány szerintem. :)
2009. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezitt egy ilyen volt-ilyen lett kép. sztem ezen látni fogod h mit vágnak le.

2009. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A makkot beborító bőrt vágják le.

De amúgy nem kell elítélni az ilyet. Mert sokan vannak, akik nem vallásból csinálják, hanem mert pl fitymaszűkületük van, volt vagy más problémájuk és csak ez lehet a megoldás.

Ettől ugyanúgy alkalmasak szexuális életre, gyereknemzésre.

Az én páromnál is csináltak ilyet gyerekkorában, mert más megoldás nem volt a problémájára, de inkább az egészsége, mint hogy fájt volna neki és nagyobb baj lett volna belőle. Boldog kapcsolatban élünk, van egy gyönyörű gyermekünk. Úgyhogy nem szabad elítélni. Én nem irigylem azt akinek muszáj megcsinálni ezt a műtétet, mert amit utána átél az nagyon rossz lehet, míg gyógyul.

Persze ha valaki vallásból vagy más okból csinálja, mikor nem lenne rá feltétlenül szüksége az más. De igazából őket sem ítélem el. Egy a lényeg, hogy valaki ne rá legyen kényszítve (pl vallásilag), hanem maga döntsön arról, hogy akarja vagy sem, ebben az esetben.

2009. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

Engem körülmetéltek és nagyon rossz. Nem mindenkinek lesz jó utána: a kiszáradt makk nem normális dolog, sokaknak extrém módon kiszárad (nincs, ami fedje és nedvesen tartsa).

Emiatt kérgesedik, berepedezik, fehéredik is, pont, mint a kiszáradó száj, ami kicserepesedik. Csak ezen emiatt évek alatt foltosodás indult meg, ami eléggé nemibeteg-külsőt ad.


Vigyázni kell, ha valakinek szűkülete van, akkor se metéltesse magát körül, ha nem muszáj, márpedig sokszor elég egy bemetszés, plasztika, keményebb esetben meg részleges metélés... a teljes körülmetélés iszonyú kockázatokkal járhat.

És, az nekem nem túl megnyugtató, hogy a többieknek jól sikerült... nem vagyok egyedül amúgy :(

2009. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
a makkod mindig láthatóvá válik,mert az azt fedő bőrrőteget vágják le.A legtöbb csajnak nem tetszik,ha beíród hogy körülmetélés akkor az interneten képekkel együtt találsz róla egy egész honlapot.Ott bővebben tudsz tájékozodni,mert van teljes és részleges körülmetélés is,a részlegesnél,a makk egy kisebb része fedve van
2010. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!