Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Le van tapadva a fitymám?

Le van tapadva a fitymám?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nem tudom pontossan hogy le van-e tapadva a fitymám mivel hogy a makk aljánra van csak "feltapadva" szóval a sarka egészen látszik... És ha le van tapadva és elmegyek orvoshoz és felrántja akkor az fáj? Vagy ad valami érzéstelenítőt?

2013. okt. 16. 23:06
 1/6 anonim válasza:
80%

Elsődleges kérdés, hogy ez a tünet akadályozza-e vagy kellemetlenné teszi-e a vizelést, közösülést. Ha nem fáj, nem ad okot panaszra, akkor nem feltétlenül nagy a probléma.


A feltapadást korábbi fitymaszűkület (phimosis) okozhatja. ha volt ilyened, akkor előfordulhat, hogy erről van szó.


Egyébként helyi érzéstelenítés mellett egy párperces beavatkozással orvosolható a probléma.


Érdemes lenne megmutatnod egy szakorvosnak, mivel a feltapadt redők alatt, valamint között, könnyebben elszaporodhatnak kórokozók, baktériumok, mely további kellemetlenségeket okozhat.


üdv,


egy sebész, belgyógyász

2013. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Hali!


_ Ez vmi ilyesmi akar lenni?

>> [link]

...Vagy csak néhány helyen tapadt fel a fitymád a makkod peremére? (Legalábbis ezt vettem ki rövid helyzetbemutatásodból.)


Üdv: EE

2013. okt. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

SZIA EE!!


Láttam, nagyon értesz a fityma témához ezért segítségedet kérném.

19 éves vagyok és ha erekcióm van és hátra húzom a fitymám egy kis gyűrű lesz a makkom alatt, igazából alig észrevenni, a lényeg hogy szorít kicsit meg mintha elszorítaná az ereket vagy nemtudom és abbamarad az erekció. Szerinted mit tegyek?

2013. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönm a válaszokat!

1. válaszoló:

Nem nem akadályoz a vizelésben!

2. válaszoló:

Nincs ennyire letapadva csak kb 1-2 milliméter-t maximum... és nincs feltapadva a makra csak az alsó peremére! és csak két oldalt! :D

2013. okt. 18. 23:57
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

Metéltessétek már le!

Én is azt tettem és sokkal jobb így!

Nem tapad nem fertőz be, ÉS SOHA NEM LESZ BÜDÖS !

2013. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Ötöske, nyugodtan otthon hagyhatja a fétisét legközelebb.
2013. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!