Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üzemorvos mit vizsgál?

Üzemorvos mit vizsgál?

Figyelt kérdés
A Mc donald’s ban fogok melózni de kell hozzá egy üzemorvosi vizsgálat. Ez miből tevődik össze ?
2013. okt. 17. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Általános vizsgálat lesz(általában sok helyen látást,hallást néznek,felülről le kell vetkőzni és meghallgatja a felső testet más nem nagyon szokott lenni,vérnyomást mér,megnézi a gerincet),meg mivel ételekkel is dolgozol és emberekkel lehet elküld(ill ad rá beutalót) tüdőszürésre,esetleg még vérvételre küldhet.
2013. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Az üzemorvos elsősorban a szakmához kapcsolódó dolgokat vizsgál, mi az, amit egy ilyen melóban bírsz!? Erről azonban sztem az orvos maga fog tudni bővebb felvilágosítást adni, vagy valaki, aki már átesett ezen. Egyébként minden orvos mást/másként vizsgál, orvosonként ez változik, szóval most lehetséges, mi mondanánk valamit, te arra számítanál, közben meg teljesen más dolgokat vizsgálna. Inkább az orvost kérdezd, azon meg ne parázz, mit vizsgál! Megvizsgál és kész.


Tudom, nem válasz ez a kérdésedre, de hidd el, honnan tudhatnánk mi ilyet?

2013. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%

Egyébként ezt a kérdést már nem is egyszer feltették. Szerintem többre mennél, ha rákeresnél, mielőtt saját kérdést írsz ki!


Én is találtam egyet...

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2757..

2013. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üzemorvos már ha ettől félsz semmi cikis vizsgálatot nem végez,hacsak valaki nem a sexiparba akar elhelyezkedni:-)
2013. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!