Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teafa olaj hatásos lehet...

Teafa olaj hatásos lehet pattanásra?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy üveggel, egy krémbe kell bele pár csepp, de azt olvastam közvetlenül a pattanásra kenve (csak arra), nagyon hatásos.

Van valakinek erről véleménye, tapasztalata?



2013. okt. 21. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a pattanás teafaolaj-hiány miatt alakult ki, akkor hatásos. Egyéb esetekben nem.
2013. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy annak a hiánya miatt alakulna ki. Lassan 19 évesen pedig szerintem már a kamaszkori ragyákból is kinőttem. Minden reggel csalánteát iszom, valamennyit jagvított a helyzeten, de még mindig nem jó.
2013. okt. 21. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

A teafa nagyon jó pont pattanásokra. Vannak kimondottan teafás krémek kimondottan zsíros, pattanásos bőrre.

A teafa olaj fertőtlenít, gyulladást csökkent, hámosít, gyorsítja a gyógyulási folyamatot.

Ugyanez vonatkozik a borsmenta, citrom, kamilla olajokra is.

Én az arclemosómba tettem és jó volt. A mentás dolgokkal vigyázni kell mert nagyobb mértékben szárítanak. Én az ecsetelőbe tettem egy cseppet és közvetlenül a pattanásra kentem.

Én már kb. 20 éve használom az olajokat, sérülésekre, ragyára, sebekre, megfázásra, stb.

Nagyon is hatásosak de csak a minőségi, gyógyszerkönyvi minőségű kivonatok. Ilyen olajok pl. a naturland vagy aromax márkájú olajok.

2013. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én nemrég kezdtem használni a teafa olajat pont így, hogy közvetlen a kialakulni készülő pattanásra kenek egy cseppet és simán eltünteti. Nem lesz csúnya meg semmi. Bár ki kell bírni azt, hogy ne kezdd el gyilkolászni rögtön:D Szóval tényleg hatásos:)
2013. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is ilyesmit olvastam. Ahhoz képest, hogy régen milyen volt az arcom már most is szép, de engem zavar így is.

Amúgy 18/F

2013. okt. 21. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Van pl. teafás ecsetlő vagy szárító, fertőtlenítő korrektor is.
2013. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát úgy találtam rá erre a módszerre, hogy az arcom közepén van egy mélyen levő pattanás hiába próbáltam nem tudtam kinyomni. Atán olvastam ezt a teafa olajos kenegetést, mondom mit vesztíhetek. Délután bekentem vele és estére láthatóan kisebb lett a már napok óta eltüntethetetlen ragya. Most este bekentem csak azt a pár ragyát, reggel pedig bekenem a krémmel amiben szintén van minimális teafa olaj, remélem hamar elmúlnak ezek és nem is jönnek vissza :)


Ez az a krém amivel kenem. Anya találta neten, vagy ajánlották neki nem tudom, hát mondom mit veszíthetek. Ha rosszabb lesz már úgy is megszokta a környezetem... De szerencsére rosszabb nem lett, de egetrengető javulást sem hozott.

2013. okt. 21. 22:18
 8/9 A kérdező kommentje:

A link meg lemaradt:

[link]

2013. okt. 21. 22:22
 9/9 anonim válasza:
Nekem nem vált be a teafa olaj
2013. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!