Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás után fitymám nem...

Maszturbálás után fitymám nem húzódik vissza teljesen, még a nyugalmi állapot bekövetkeztekor sem. Ez normális? 16/F

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Az anat könyv szerint az átlagnak a glans (makk) 2/3-áig ér, nyugalmi állapotban, szóval normális.
2009. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
*az átlagos felnőtteknél, mert fiatalabbaknál még tovább ér, kortól függően.
2009. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szorít vagy kellemetlen, akkor semmi baj.
2009. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Nem mondták még neked, hogy ne maszturbáljál, mert elsorvad a gerinced?


Előfordul, hogy maga alá gyűrődik, ilyenkor megfogod, és óvatosan kihúzod és eligazgatod.

2009. nov. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%
mese nincs, menj el egy rabbihoz majd az tudni fogja mit kell tenni :)
2009. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem masztu után,egy kicsit vissza húzódik, de én nem várom meg hanem a helyére igazgatom, mert az kellemetlen ha nincs rajta a bőr és a makk ki lóg :-)!

Akkor jó ha nem szorít meg nem kellemetlen! Az a jó ugye ha hátra lehet húzni és utána ha meg volt és nyugalmi állapotba vissza húz az ember?

2009. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
58%
Nekem sem megy visszá utána teljesen , ezért kimegyek bevizezem és láss csodát két húzás után a helyén van :)
2009. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!