Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » VAn rá valami megoldás?

VAn rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok , állva kb olyan 10 cm a farkam. Úgy néz ki most alakulóban van végre 1 kapcsolatom , de félek hogyha oda kerülne a sor akkor nagyon megalázó lenne. Bár nem oylan a lány egyáltalán hogy ez érdekelje , de mégis annyira frusztrál a dolog. Világ életemben szégyelltem. Nincs vmi hatásos módszer rá hogy növeljem a műtéten kívül? Nézegettem ilyen tablettákat meg hasonlókat de azt mondják mindehol hogy kamu. Esetleg a péniszpumpa? Arról olvastam pár jó véleményt. Egész nap ez jár a fejemben olyan rossz...
2013. nov. 3. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyaljál rajta. Ha jó vagy a csajnál, akkor hidd el, hogy nem fogja zavarni a méret. Viszont, ha idegeskedsz a dolgon, akkor biztos, hogy besülsz, és megszívod. Szóval tudatosítsd magadban, hogy te egy jót kefélsz, ő meg legyen hálás azért, hogy lefeküdhet veled. Hajrá, ne félj semmitől.
2013. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

27/N vagyok. Ne foglalkozz vele. Ha oda kerültök, akkor jócskán izgasd fel, még mielőtt levetkőztök - simogasd, legyél nagyon gyengéd vele, csókold. Ha levetkőztetted, vesd be a kezed és a nyelved is, de légy mindig nagyon gyengéd, de határozott. Hidd el (mint nő mondom), ha már nagyon felizgattad, marhára nem fogja érdekelni, hogy mekkora...

Szex közben abszolút nem fog hátrányt jelenteni a méret a számodra, mivel a legtöbb idegvégződés közvetlenül a hüvelybemenetnél van, a G-pont pedig kb 4cm mélyen, szóval ha 5-6 centi lenne, az már elég lenne. Neked azért nem olyan rossz a helyzeted.

2013. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ne használj péniszpumpát és semmi ilyen hülyeséget. Nincs hatásos módszer a farok növelésére, viszont a péniszpumpával speciel elérheted, hogy fel se fog állni.
2013. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk legalbb a vastagasaga nem olyan gaz , de mit sem er hogyha alig tobb mint 10 cm... azert koszi a valaszokat! Foleg a 2.
2013. nov. 3. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. A nő nem érzi, ismétlem nem érzi a hosszúságot, ha megvan egy bizonyos minimum (nálad megvan!). Hátul ugyanis alig vannak idegvégződések. Egy dolgot érez a nő, ha a farok olyan hosszú, hogy a hegye a méhszáját ütögeti, de az a legtöbb nőnek egyenesen kifejezetten kellemetlen, fájdalmat okoz!


A nő a vastagságot érzi, azt is a hüvelybemenet közelében, tehát ha azzal nincs gond, akkor egyáltalán nincs mitől félned. Ez a hosszúság dolog csak a ti mániátok.

2013. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!