Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ez a műtét után? (20...

Normális ez a műtét után? (20 éves)

Figyelt kérdés
A fityma hátsó részét metszette be ma az urológus, és a betadintól még eléggé fel van duzzadva és utóvérzések vannak. Egy héttel később megyek varratszedésre, de nem igazán értem, hogy ez így normális? Képet nem tudok csatolni, de eléggé gusztustalanul fel van duzzadva a lelógó bőr és kellemetlen "húzódó" érzést tapasztalok. A következő napokban ez szűnni fog, és végre emberibb alakot fog ölteni a péniszem, illetve a fitymám? Mert ha most bárki ránézne, egy hétre elmenne az étvágya. Ez normális? Plz csak hozzáértők írjanak.
2013. nov. 13. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így van műtétek után ,keletkeznek vérömlenyek,melyek aztán lassan felszívódnak .Ereket is kellett elvarrni,ezért meg is kellett fogni valahogy . a gyógyuló seb,egyre húzódik is .Nem a betadintól van megduzzadva,mert ez egy fertőtlenítő szer csak . Ez nagyban elő segíti a gyógyulást is ,te is csak kenegesd vele .
2013. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi. És lelógó felduzzadt részekkel akkor mi lesz? Az rendesen meggyógyul olyanra mint volt? Az orvos erről nem tájékoztatott én meg mindent kérdeztem csak ezt nem. Már arra is gondoltam hogy azt csak plasztikai sebésszel lehet helyretenni? Vagy az visszanő olyanra mint volt? Mert most úgy tűnik mintha le"nyúzta" volna a fitymát róla, mert eredetileg az volt a baj hogy túl vastag volt ott a bőr, és ezért nem tudtam merevedett állapotban hátrahúzni a péniszem. Most meg olyan rondának tűnik.. nem vágom
2013. nov. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!