Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Műtéti meddővé tétel? Megteheti?

Műtéti meddővé tétel? Megteheti?

Figyelt kérdés

A barátommal öt éve élek együtt. A szerelmi és a szexuális életünkkel nincsen gond. Anyagi problémáink nincsenek, mindkettőnknek van állása. Autónk, lakásunk is megoldott. Ő nem szeretne gyereket én viszont igen. Nyomós indokot még nem mondott, hogy miért nem akarja. Emiatt sokszor veszekedünk. Az utolsó kijelentésén viszont nagyon megijedtem. Azt mondta, hogy elkötteti magát ha nem fejezem be a könyörgést. Volt urológusnál vizsgálaton. A műtét ugyan még nem történt meg.


Nagyon szeretem a pasimat, jó ember és nem értem miért csinálja ezt. Miért kerüli a gyerek témát?


Hogyan lehetne megközelíteni ezt a témát férfiaknál, hogy jól süljön el? Egyáltalán joga van, hogy kérjen művi meddővé tételt?


A másik ami aggaszt, hogy én a szüléshez ideális korban vagyok amíg én öregszem őneki meg szinte mindegy, hogy mikor nemz.


N/27



2013. dec. 11. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy joga van hozzá. Miért ne lenne, saját magáról van szó.


Ha nem szeretne gyereket akkor nem szeretne. Nem lehet ráerőltetni.


Két lehetőséged van. Vagy beletörődsz, vagy keresel mást.


Semmilyen más megoldás nem fogadható el. Egy gyerekhez két ember kell.

2013. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 II.Dartheon ***** válasza:
100%

egyetértek elsővel...

miért ne tehetné meg? az ő teste, nem a tiéd, azt csinál vele amit akar.


Nézd, ha ő nem akar gyereket, és ő láthatóan nem akar, akkor vagy tegyél le erről a vágyadról, vagy keress egy olyan pasit, aki akar...

2013. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy elfogadod őt így vagy elhagyod és mást keresel, jobb megoldást nem látok..ha nem akar, akkor nem akar, felesleges bármin agyalni, abból jó úgysem sül ki.
2013. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valóban megteheti,csak ehhez egy kérelmet kell eljuttatni

ha jól tudom az eü minisztérimba .Mert a törvényben előirások is vannak erre nézve .Életkor,vannak e gyerekei ?

Részére ez nem is lenne ingyenes beavatkozás .Ha ennek a törvény nem szabna gátat,sor állna az urológia előtt .

urológusnál azért lehetett,és a elmondták neki a dolog

menetét .Pár hónappal ezelőtt valaki még az ide vonatkozó törvény is bemásolta ide .

A gond ezzel orvosilag csak annyi,nem garantálják a visszacsinálást is .

2013. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
keress olyat aki akar gyereket
2013. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Viszont annak a műtétnek lehetnek mellékhatásai pl: Hogy sosem fog többé felállni neki.

Így is vele maradnál?

Kb 1 éve néztem róla egy filmet és volt egy pasas akinek ez a műtét egy életre elcseszte a nemi életét.

2013. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben megvárnám amíg tényleg elkötteti magát, csak aztán hagynám el
2013. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó te egy igazi trollvagy
2013. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az ilyen ne szaporodjon :D
2013. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, megteheti.


Inkább azon gondolkodj el, hogy miért olyan pasival élsz, akiből erőszakkal vagy alattomban akarod kipüfölni a gyereket? Megértem, hogy ketyeg a bébitikktakk, de azt te értsd meg, hogy vannak emberek, akik nem valóak sem apának, sem anyának. Senki sem kötelezheti őket arra, hogy azzá legyenek.


Vagy az a gond, hogy valójában magadnak akarsz szülni? Tönkre akarod tenni a gyerekedet azzal, hogy sem apja nem lesz, sem testvére?


Ha mindenáron gyereket akarsz, akkor keress a mostani pasid helyett olyat, aki akar gyereket és aki apának való.

2013. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!