Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz gombásodás esetén mi a...

Pénisz gombásodás esetén mi a leghatékonyabb kezelés?

Figyelt kérdés

Gondolok itthoni modszerre (ha van ilyen?) ha nem akkor milyen kenöcsöt lehet venni? Meddig szabad evvel várni, hogy bajom ne essék belöle? 15/F

köszi a válaszokat!


2013. dec. 15. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Ecetes olló, az a leghatékonyabb :D


Egyébként a saját vizelettel tisztogatás, rengeteg ilyen bajtól megkímél, és kezeli is. Vizelés közben fogd be a végét, majd öblögesd, mosd át vele minél többször. Lehetőleg WC-n ülve, vagy minden olyan lesz.

2013. dec. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pattikában: Pimafucort férfiaknak (cseppentős végű).

vagy Canesten kenőcs, de hüvelykúpot ne adjanak hozzá! Bár jó lenne, ha a barátnőd is kezelné magát, mert vissza fogod tőle kapni. és ne igyál rövid italt, ne egyél sok cukrosat: ezektől is jön a gomba, no meg az antibiotikumos kezeléstől is! Egyél PROTEXIN BALANCE kapszulát minden nap és Bakony probiotikus joghurtot. meg olyasmiket, amiket utálnak a gombák, pl. fokhagymát, ha szereted.

2013. dec. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvos, mert anélkül honnan tudod biztosan, hogy gomba.
2013. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én szerintem gomba lesz mert csak olyanokat olvastam a gombásodásrol, mint nekem a tünetek, ezért gondolom! Majd canesten probalok beszerezni, 1hete szedtem antibiotikumot akkor esetleg attol jöhetett elö?
2013. dec. 15. 09:35
 5/9 A kérdező kommentje:
És ez a saját vizeletes kezelés lehetséges?
2013. dec. 15. 09:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg olyan mintha egy kicsit szükült volna a fitymám töle!
2013. dec. 15. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Canesten és a Pimafucort jó (vegyél canestent, azt egyszerű beszerezni)


A vizeletben is látom a rációt, a savas pH-ja okán...


Ami fontos, tisztítsd meg rendesen és próbáld szárazon tartani a területet -- a gombák nedves környezetben szaporodnak. Tehát pl. Canestennel bekenés után tartsd hátrahúzva.


Amíg tünetes a bőr, addig ne nagyon húzkodd erősen, a gombás bőr könnyen fel tud repedni és az rém kellemetlen.

2013. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bakos G. Bence válasza:
Na mi lett?
2019. dec. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tulelted?
2022. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!