Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési gondok 19 évesen...

Merevedési gondok 19 évesen mi lehet a gond? (többi lent)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok 2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel ezelőtt 2 hónappal akartuk először csinálni de amikor felhúztam az óvszert 1-2 lökés után leállt,ma megpróbáltuk újra most amikor felhúztam az óvszert egyből leállt(azelőtt áll rendesen meg amikor maszturbálok akkor is ) Ez már nagyon égő számomra és hát a lány sincs elragadtatva ettől...Nagyon sokat maszturbáltam eddig napi 2-3 alkalommal de egy pár hete lecsökkentettem heti 2-3-ra gondoltam igy majd rendben lesz de mégsem volt.Mit tegyek mégsem akarok tablettázni ilyen korban...

2013. dec. 15. 00:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
nálam full ugyan ez van :DD 16ok vagyunk barátnőmmel, hét hónapja jártunk mikor először lefeküdtünk, akkor is ez volt nekem is, de akkor még valahogy elmúlt aztán történt aminek kellett, de azóta próbáltuk párszor és nem mindig sikerült, akkor is nehézségek árán.. valamiért marhára rástresszelek és nem tudom miért, peidg érzem hogy szeret, semmi elvárása nincs..szerintem csak nagyon ráparázol, mint én, próbáld meg lazábbra venni :)
2014. máj. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!