Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 24éves férfi vagyok. Miért...

24éves férfi vagyok. Miért izzad rettenetesen lábam? A láb izzadásával van gondom nagyon, a szaggal egyenlőre nincs gond, mert a cipőbe teszek sót, szódabikarbónát vagy illatosított macskaalmot.

Figyelt kérdés
Viszont, egy idő után akkor is kellemetlen szaga lesz a lábamnak, de szerencsére úgy nem, ha minden este ecetes-szódabikarbónás langyos vízbe áztatom a lábam 15-20percig. A gond az, hogy minden reggel Bodymed lábdezodorral befújom a lábam és szódabikarbónával is behintem az egész talpam és úgy húzok zoknit. Persze, szellőztessem a lábam, de nem irodába ülök, hanem kint vagyok a hidegbe vagy autóba ülök, de estére akkor is csavarni lehetne egy liter izzadságot a zoknimból. Jó ez túlzás de eléggé, csupa víz... Tehát hogyan tudnám megakadályozni a láb túlzott izzadását?
2013. dec. 18. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden reggel hítőporozd be.Ne használj műszálsas zoknikat .Van izzadásgátló hintőpor is .
2013. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el homeopátiás orvoshoz, de igazán! Azonban van fitoterápiás gyógymód is: kipróbálhatnád. Van egy növény, amiből, ha teát főz, aki soha nem izzad: az végre el kezd tudni izzadni, de ha olyan, aki mindig izzad: annak elmúlik tőle. Orvosi zsálya a neve. De úgy tudom sokáig kell főzni (forralni) min. 5 percen át, hogy kimenjen belőle valami anyag. Minden nap igyál meg belőle 1-3 csészével és nézd meg: hatni fog. (Latinul SALVIA. ne keverd össze a zsurlóval!)

A homeopátiás orvos sokat fog Tőled kérdezni, pl. milyen ez az izzadság? Hideg? vagy Maró? vagy milyen?

2013. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!