Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 22 évesen fitymaszűkület...

22 évesen fitymaszűkület (részleges) orvosolható otthoni "nyújtó" gyakorlatokkal? Vagy már elkerülhetetlen az urológus?

Figyelt kérdés
A bőröm amúgy az egész testemen elég ilyen, fiatalos, vékony. Ha számít.

2014. jan. 20. 15:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

Csak a válaszaidból az olvasható ki hogy 1) mindig az 2) és hogy ha az akkor meg bukó, mert a hegszövettel úgyse lehet mit kezdeni.


Lehet, hogy csak én értelmeztem félre :)

2014. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy mindig. Feljebb is azt írtam, hogy "leggyakrabban". És sajnos a legtöbb ezzel foglalkozó oldalon azt lehet olvasni, hogy a krémmel csak ritkán érnek el jó eredményt. Ettől függetlenül ha valaki nem szeretne körülmetélést, első lépésnek meg lehet próbálni ezt is, hátha segít.
2014. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
A szteroidos kenőcs akkor tényleg nem jó? Mert nekem részleges fitymaszükületre azt írta fel a doki (pimafucort).
2014. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Jó az. Csak nem csak kenegetni kell, hanem húzogatni is.
2014. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
1-2 éves húzogatás komolyan van, akinek egyszerűbb, ráadásul koránt sem az elvárt eredményt hozza, mint egy 5 perces ambuláns beavatkozás, ami 2 hét alatt teljesen gyógyul...
2014. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

... és utána még pár hónapig kellemetlen a fedetlen makkal lenni. De ezt mindig elfelejtitek hozzátenni.


Meg azt, hogy ugyan valóban, két hét alatt gyógyul, de addig még pisilni is minimum macera, de inkább fájdalmas és kellemetlen.


A nyújtogatással meg annyi a dolog, hogy maszti és/vagy fürdés előtt/közben/után beiktat az ember egy kis edzést – és kész. Szóval amikor amúgy is foglalkozik a farkával.

2014. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
25%
Az orvosolhatás mindig attól függ hogy milyen mértékű a szükület,de van aki otthoni tágítással,tehát meleg vízben rendszeres húzogatással tudott nyújtani,tágítani a fitymáján.Orvosokkal meg óvatosan jobb nekik szólni hogy a körülmetélést elszeretnéd kerülni,mert sok egyből ezt akarja.
2014. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%
fitymaszükületet orvos z vagy fitymaplasztikával is tudja orvosolni,ekkor megmarad a fitymád,csak lazítanak rajta,gyorsabban gyógyul,nem lesz lényeges változás,míg metélésnél 4 hét a teljes gyógyulás nem lehet nem észrevenni hogy másképp néz ki.Nem mindenképpen kell metélni,csak elég erényes hangnemben kell közölni hogy szeretnéd elkerülni.
2014. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Erdemes elkerulni a teljes korulmetelest, szerintem, akarmi van!
2014. febr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!