Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanás illetve, felszakadt...

Seeway0 kérdése:

Pattanás illetve, felszakadt bőr a péniszen?

Figyelt kérdés

Péniszem alján találtam egy kis pattanást, nem biztos hogy az de én így neveztem el. Többször is volt már életem folyamán talán 3x. Néha megnyomtam akkor eltűnt belőle a fehér néha magától elmúlt. Mostani esetben fürdésközben észrevettem laza mozdulattal megnyomtam kis fehér kijött belőle és nyugtáztam hogy rendben van. Mikor borotválkozáshoz értem (nemi szerv) észrevettem, hogy olyan mintha a pattanás kis pontjában megnyílt volna a bőröm és kb félcentis élénk piros felszínű duzzanat keletkezett. alkoholos kendővel letöröltem sebtapaszt rányomtam, hogy ne izzadjam be lehetőleg stb stb...


Le tudtam ennyivel vagy forduljak orvoshoz?



2014. jan. 28. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Felesleges ezeket nyomkodni.Lehet hogy nem is pattanás ,így csak nagyobb bajt okozol magadnak.Odanyomkodsz egy duzzanatot,begyullad ,aztán lehet menni az orvoshoz.
2014. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!