Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet kitömni rendesen...

Hogyan lehet kitömni rendesen a boxeremet?

Figyelt kérdés

Mert már egyszer próbáltam zoknival, de nagyon látszott. Főleg amikor erekcióm volt, mert akkor "elment" a helyéről a zokni...


Bunkó illetve minden más, nem a kérdésre felelő válaszokat kérem mellőzni!


2009. dec. 5. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
és mért akarod kitömni? te szeretnél nagyot csalódni egy lányban, ha az kitömné a mellét, és te csak eksönnél vennéd ezt észre? sztem nagyon szar lenne neked is, ne verj át másokat... (se magadat)
2009. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha óvodai jelmezbálba készülsz, akkor semmi baj, ott még vicces, de akkor anyukád segít. 6 év fölött ilyen ötlete meg épeszű embernek nem támad:) Röhögőgörcsöt kapnék, ha a barátom boxeréből egy zokni kerülne elő:)))
2009. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tömd ki csokomikulással, most egy pár napig legalább nem égsz be.
2009. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most nem bunkózásból mondom, de itt nem nagyon fogsz rá választ találni mivel normális embernek még csak eszébe sem jut ilyesmi.
2009. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Tutujka ***** válasza:
100%

Mi lenne ha a farkadra húznál egy kis plüss állatot?

Akkor az is oda vánszorogna a farkaddal együtt ahova csak akar az alsógatyába.

Csak egy tipp volt.

2009. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod kitömni? Azt akarod, hogy nagyobbnak látszón? Ennek sok értelme nincs, mert mikor oda kerülsz, hogy szex, a partnered úgyis látja, hogy milyen, mekkora.

Ha meg a vetkőzéskor, vetkőztetéskor pl. egy zokni gurul ki a boxerból, hát az felettébb ciki...és nem a lánynak, hanem neked. A lánynak pillanatnyilag, legrosszabb esetben a kedve megy el a szextől.

2009. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer véletlenül hallottam két kamaszfiút a buszon. Az egyik érdeklődött a másiktól, mitől olyan látványos az eleje. Az pedig röhögve mondta, hogy egy darab gumicső csodákat művel. Próbáld meg és ha ráhúzod, együtt fog mozogni.
2009. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A lány meg fetrengeni fog a röhögéstől szex helyett... :DDDDDD
2009. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Erről egy vicc jut az eszembe:

Az egyik rendőr megkérdi a másikat, hogy mit csináljon, hogy a nők felfigyeljenek rá a strandon.

-Tegyél a fürdőgatyádba egy jó nagy krumplit! - mondta.

Másnap megy a rendőr a kollegájához:

-Tényleg felfigyeltek rám, csak azt nem értem, hogy miért kezdett el mindegyik nevetni, miután ránéztek a fürdőgatyámra...

Mire a másik:

-Ne hátulra, hanem előre tedd a krumplit, te barom!

2009. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint lány, azt tudom neked mondani, hogy ha már arra juttok egy lánnyal, hogy vetkőzésre sor kerül és a lány valóban szeret téged, akkor nem fogja érdekelni, hogy neked mekkora. És ez nem is számít. Nem a méret a lényeg szerintem, hanem az, hogy szereted-e a partnered és mit teszel vele.


20/l

2009. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!