Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet kitömni rendesen...

Hogyan lehet kitömni rendesen a boxeremet?

Figyelt kérdés

Mert már egyszer próbáltam zoknival, de nagyon látszott. Főleg amikor erekcióm volt, mert akkor "elment" a helyéről a zokni...


Bunkó illetve minden más, nem a kérdésre felelő válaszokat kérem mellőzni!


2009. dec. 5. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Istenem ha ő kiakarja tömni akkor tömje:D Nekem egyszer bekelett tekernem gézzel két héten át, és mindenhová úgy mennem, hatalmasat dobott rajta amit lehetett látni mindenen keresztül. Szóval vegyél egy gézlapot és tekerd rá...
2009. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szexshop...balettshop---szuszi

[link] DE MINEK???

2009. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

lehet kapni olyan alsógatyát ami alapból jól domborodik, pont a te igényedet kielégítendő


a google a te barátod

2009. dec. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség... Ha be akarsz csajozni és amiatt csinálod, akkor a lány hatalmasat fog csalódni benned. Egyrészt azért mert azt hiheti hogy nemtudomminek nézed hogy a farkad méretével akartad megfogni, másrészt azért hogy ezzel átverted. Ha oda kerül a dolog és akció előtt kiszeded a gatyádból az marha ciki....


De csináld ahogy akarod. Csak ez így valahogy nem tiszta.

2009. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ki ne tömd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) L/19
2010. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!