Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetek ez ügyben a...

Mit tehetek ez ügyben a fitymámmal?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nem tudom hátrahúzni a fitymám. lankadt állapotban ha ázik egy kicsit, akkor hátra jön, bár teljesen nem merem, mert félek hogy a makk mögött ragadna. Orvoshoz nem igazán szeretnék menni, csak ha semmilyen más mód nincs rá, mert nem szeretném teljesen körülmetéltetni magam és ha jól tudom akkor a leggyakrabban az orvosok ezt ajánlják. Ha valaki tud kérem segítsen. Akár privátban, akár itt a kérdés alatt! Előre is köszönöm!

2014. jan. 30. 17:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
87%
Én is pontosan így vagyok vele, a válaszok engem is érdekelnének.:)
2014. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
15%
Fogsz egy bárdot aztán nyissz
2014. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
15%
Szopnálak. 18F
2014. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Pedig nem fogod megúszni a körülmetélést. Jobb ha beletörődsz.
2014. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
7%

4 es ne ürülj ennek annyira.Ne akarom megírni,hogy neked mi okozza ezt,bár sokan gyanítják . Lehet hogy az ABC végén vagy .Ilyen esetekben bőven megteszi már egy bemetszés is .Napokban beszéltem egy fiúval ,aki azt mondta

ha tudta volna ilyen egyszerűen meg lehet oldani,előbb ment volna orvoshoz .

2014. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
84%
Nekem úgy csinálták meg ,mert nem akart lejönni,hogy ahogy az előző kommentelő is mndta (bemetszés),de azért 1 kicsit vágtak le a bőrből is de az nem is kellett oda...most TÖKéletes!:D
2014. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Milyen bemetszés?
2014. jan. 30. 19:59
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

szép máté

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 18:08

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mit tehetek ez ügyben a fitymámmal?

"Pedig nem fogod megúszni a körülmetélést. Jobb ha beletörődsz."

Az üzenet témája: Pedig nem ...

Az üzenet szövege: A körbe metélésnek azok örülnek,akik maguk is azok .

Főleg azok akik egy fajhoz szorosan tartoznak is .

Mások nem igy reagálnak az ilyenre,keresik a megoldást,mivel lehet ezt elkerülni.

A bemetszés a fityma hosszanti 1-2mm bemetszését jelenti.

Vagy a plasztikázás,ahol hasonló nagyságot vágnak le a végéből.Ettől a bőr már szétnyílik.

A "zs" a zsidó vallást jelenti.Ha nem vagy érintett,akkor bocsi érte,és ne vedd magadra .

Üdv.

Kedves szép máté, kérdező!

Nem vagyok zsidó. De ha szenvedni akarsz akkor csak tedd és bátran lengesd a jobb karodat a barátaiddal együtt.

2014. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi a benne lévő infókat, de nem tudom ki az a szép máté és nem is nagyon érdekel. csak kicsit furán jött ki ez az üzenet.
2014. jan. 30. 21:03
 10/18 anonim válasza:
38%
akkor lefordítom hogy megértsd te vagy az a szép máté és azért nem akarod körülmetéltetni magad mert neonáci vagy és azt hiszed hogy csak a zsidókat metélik körül pedig ez a muszlimoknál is így van sőt USA-ban a férfilakosság 3/4-ede körül van metélve.
2014. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!