Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti mit mondtatok a...

Fiúk! Ti mit mondtatok a szüleiteknek amikor éjszakai magomlesetek eloszor volt?

Figyelt kérdés
Vagyis olyankor mit kell csinalni? Es hogy mondtatok meg a szuleiteknek? Köszi
2014. febr. 5. 23:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Miért kell ezt megbeszélni a szülőkkel? nincs mit beszélni róla. egyszerűen van és kész. Hány éves vagy?
2014. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mirk ***** válasza:
100%
Semmit sem kell mondani a szüleidnek.
2014. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves is vagy?


Nem értem... miért kéne bármit is mondanod a szüleidnek? Kiöblíted a gatyádat, kicsit átdörzsölöd az ondós részt folyékony tusfürdővel, azt' berakod a szennyesbe, vagy rá a radiátorra. Ennyi. Nem értem, mit kell ezt komplikálni?

Ha meg mégis megkérdezi valamelyikőjük, (de nem fogja,) akkor meg megmondod neki, hogy már nagyfiú vagy, és álmodtál az éjjel. Ennyi. Hidd el, ha még rá is mosolyogsz, legközelebb már egészen biztosan nem fog ilyet kérdezni, sőt, neki sokkal kellemetlenebb lesz, főleg, hogy látja, nem jössz zavarba. :)

2014. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Bocs 3as,de miért kell ehhez gatyát mosni? Tegye ki utána a szárítóra is ? Dobja a szennyesbe,nem hiszem hogy az anyja minden mosásnál gatya vizitet is tart.Persze ha tartana,és a vizes kerülne a kezébe,mire gondolna ?

Bepisilhetett,arra viszont rákérdezne hogy is volt.

Ebbe a korba még nem olyan folyadék jön ,ami nagy fehér foltot is hagyna .

2014. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyan, nem kell öblítgetni, mosogálni! amikor megszáradt be a szennyesbe, normális mosógép, mosószer megbirkózik vele

emlékeim szerint nem szóltam senkinek amikor hosszas szenvedés után elértem hogy legyen éjszakai magömlésem

nem volt egy nagy élmény, nem érte meg a szenvedés érte

ugyanis olyan voltam mint itt az egyik 12 éves kérdező, már akkor vertem amikor még nem jött semmi cucc, sokkal kesobb gondoltam arra, hogy na lemaradtam az éjszakairól

2014. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!