Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemiszervemen fordyce szeru...

A nemiszervemen fordyce szeru dudorok vannak, emiatt nehezen megyek bele a sexbe?

Figyelt kérdés

A penisemen apro pottyok vannak(dudurok) olyan egyik partnerem a libaborhoz hasonlitotta.


Őt nem zavarta, mivel eleg nagyok a meretem(21cm).


De en ennek ellenere is alig merek elmenni a sexig, vagy hogy elokeruljon a szerszamom.



Valami megoldas nincs ellene?

A borgyogyasz aztmondta nem kell vele torodni meg nincs megoldas, de szart bele az egeszbe latszott rajta.


Vagy a szorongasomat kene eteren valahogy enyhiteni?

mert legelso alkalommal annyiraizgulok, hogy mit szol hozza a partner hogy alig all fel.



2014. febr. 17. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól mondta a bőrgyógyász ezzel nem lehet mit kezdeni.

Semmilyen tünetet nem okoz,az erre való gyógymódot még nem találták fel .Nagyon sok ilyen fordul elő fiúknál .

A barátnődnek meg ez ne okozzon gondot .Legalább jobban izgatja ,és nem kell bordás óvszert venni .

2014. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fordyce pöttyeid vannak, azokat lézerrel el lehet távolítani, ha nagyon zavarnak! De emiatt ne legyenek gátlásaid, mert ez ez elég gyakori és nem is annyira feltűnő.
2014. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kivulrol vannak kis dudorok libabor szerusegek, a peniszem szaran... Es engem nagyon feszelyez.. H miket fognak rolam terjeszteni stb
2014. febr. 17. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem fognak terjeszteni rólad. Ez gyakorlatilag egy természetes jelenség és szerintem csak Te tulajdonítasz neki túl nagy jelentőséget.
2014. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ez nem így megy /= sajnos nem bírom fejben eldönteni hogy most mégpedig nem izgulok
2014. febr. 17. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor izgulj

mindenki izgul

majd nem fogsz

szexnél meg a partnerre koncentrálj, ne magadra

2014. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DoctorWho110 válasza:

Én nekem sikerült végre eltávolítani őket az egész péniszem tele volt vele. Sok krémet próbáltam ,de csak egy vállt be igazán mégpedig az a krém amit a zsíros arcbőrömre kaptam ,hogy elmulassza a pattanásaimat,nos lényegében hasonló a helyzet... :D


A krém neve (Aknemycin)20mg/g kenőcs amiből kettőt használtam el. A krém vény köteles ,de bármelyik háziorvos felírhatja. (közgyógyra is lehet kapni) Amúgy max 1000Ft lehet az ára.


Alkalmazása:


Napi 2x reggel és este.


Előtte Dove natúr szappannal alaposan megmosni az érintett területet majd szárazra törölni.


Ezután vékonyan kenjük be az érintett területet,majd este mossuk le.


Ezt ismételni kell minden nap.


Nekem 5 hét után eltűntek a pöttyök.


Maximum 8 hétig lehet alkalmazni a krémet ,utána nem ajánlatos

2014. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!