Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon kevés ondóm jön, mivel...

Nagyon kevés ondóm jön, mivel növelhetném a mennyiségét?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok. Amióta az eszeet tudom és használom a cerkám, mindig nagyon kevés cucc jött, de az utóbbi pár hétben extrém kevésre csökkent. Pár napja voltam teljes kivizsgáláson (munkaalkalmasság, labor, ultrahang, tüdőszűrő stb.) mindent tökéletesen rendben találtak. Jártam már urológusnál is (nem ez volt életem legkellemesebb élménye), csinált odalent is ultrahangot, volt prosztatavizsgálat is, ő is haosnlóan egészségesnek talált. Ettől függetlenül többnyire minimális mennyiség jön (4-5 csepp). Barátnő hiányában 1-2 naponta szoktam "magam megoldani a dolgot", de ha 1 hétig nem csapom, akkor sem jön több. Amikor volt barátnőm, akkor is elég kínosan éreztem magam a szinte semmi anyag miatt...

Kiskorom óta rendszeresen sportolok, sportos, izmos alkatú, nem egy elhízott puding ember vagyok. Testépítő tápokat nem eszek. Iszok elég folyadékot, kajálok rendesen. Vérnyomásom, vércukorszintem szintén ok. Ha ez így mind normális és okés velem, lenne valakinek hasonló tapasztalata, tünete? Vagy akár valami ötlet, hogy milyen természetes módon lehetne a mennyiségét növelni? Oltások helyett, tényleg csak normális válaszokat kérnék. Kösz srácok!



2014. febr. 21. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi jön az több tényezőtől függ .A nemi izgalom hosszától,nagyságától elsősorban .Elévezéskor 2-5 mml ondó jön ki.Ez a a készlet kb 40 % a csak .Tehát nem az összes,mint az sokan gondolják .Ezt követőleg kis pihenés után jöhet újabb 30 % nyi .A természet lerendezte ezt is ,nem engedi ellőni az összes lőszert egyszerre .A természet a fajfenntartásra,biztos utódnemzésre "gondol" és nem a jó élvezetekre. Az csak a kisérő jelensége ennek. .
2014. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello!


Mivel láthatóan zavar téged és kérdést tettél fel, személy szerint elmennék még egy urológushoz.

2014. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első olvasatra olyan érzésem van, mintha a prosztatád nem működne rendesen

el kéne menni urológushoz vagy andrologushoz de első körben szerintem az is elég ha egy ilyen orvost felhívsz

itt lehetne találgatni, de mivel azt mondod, egészséges vagy, rendesen táplálkozol (elég folyadék, nem éhezel extrém módon) sajnos ezt ki kell vizsgálni

2014. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Érdekes tünetek, valamelyik belső nemi szerved nem működhet jól, mert ugye az anyag több helyről keveredik össze. Prostatára tippelek, de szerintem ehhez kéne egy ondómintát leadnod, szerintem kérdezz meg egy urológust.
2014. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok folyadék.
2020. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!