Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és még nincs...

Martinka19990129 kérdése:

15 éves vagyok és még nincs spermám az baj? Mikor fog kb megjönni? Mert ilyenkor már szokott lenni nem?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek!!

2014. márc. 3. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért 15 évesen már kéne, hogy legyen.

El kéne gondolkoznod az orvos meglátogatásán, mert ez akár szervi eredetű probléma is lehet.

2014. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nos ez függ attól is, hogy megindutl e már a pubertás. Ha már elmélyült a hangod, szőrősödsz, stb... és

gyakorlatilag a pubertás minden egyéb tünetét produkálod, akkor felmerül az esetleges elzáródás gyanúja is.

A pubertás beindulásával nagyjából 16 korig szokták azt mondani, hogy meg kéne indulnia.

A pontos, és valóban szakmailag hiteles infóért mindenképpen kérdezd meg az orvosodat, ő tuti jobban tudjam nálam.

Legfeljebb további vizsgálatokat ir ki neked, azokhoz meg úgyis általában beutaló kell.

2014. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A kérdés vagy troll, vagy orvoshoz kéne menned.

Viszont kérdés vissza: A farkad szőrösödik?

2014. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen szőrös
2014. márc. 3. 13:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Az nem lehet h későn érő vagyok??
2014. márc. 3. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
De lehet, csak ezt ne mi döntsük el látatlanban, szakértelem nélkül, hanem egy orvos, aki ért hozzá, és lát is téged :) Mert ha zűr van jó lenne minél előbb tenni ellene, ha meg nincsen, azt is ő tudja.
2014. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most olvastam a gyakori kérdéseken h még nekise jött meg és mingyá 16 éves és írták h az még nem anyira gáz
2014. márc. 3. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Dowd, részben igazad van :)


Amúgy meg még nem gáz, és ha jól emléskzem azt írtad már szőrösödik a dolog ott lent nem?

Ebben az esetbe nszerintem fél éven belül lesz fehér cucc, ne aggódj :)

és igen, későn érő vagy, de ha már szőrös akkor ne aggódj :)

2014. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit tettél érte hogy legyen ? Késztetted erre a nemi szerveidet ?
2014. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es, hogy kéne erre készíteni? xD

Te hogy csináltad?

2014. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!