Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fogamzás gátlo tablettán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzás gátlo tablettán kivül van vmijen modszer arra, h késleltessem a menzeszem? és az nem baj ha már 3éve megvan, de eddig csak annyira lett rendszeres, h átlag 20-30a között szokott megjönni?

Figyelt kérdés
17\l
2013. dec. 28. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlóval sem tudod késleltetni a menzeszedet, ugyanis fogamzásgátló mellett nincs menzesz! Akkor megvonásos vérzés van, amit a gyógyszer szünetre történő abbahagyása vált ki. És ilyenkor úgy lehet későbbre tolni, hogy valaki nem tart szünetet, hanem tovább szedi.

De természetes módszer nincs a menstruáció befolyásolására!

Egyébként meg nagyon sok nőnek nem napra pontos a menzesze, de ha minden hónapban jelentkezik, akkor az normális.

2013. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igaz, van természetes módszer, az előttem szóló tippjét ne csináld, mert ártasz vele magadnak, ha nem hagyod, hogy "kiürüljön".

Minél több C-vitamint kell benyomni a szervezetedbe. Napi 2-3000 mg vagy fél kiló narancs. Tudom, sok, de ez tényleg el tudja tolni 2-3 vagy akár még több nappal is.

2013. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es!

Ez nem tipp volt, hanem tény. Így lehet ugyanis fog. gátló szedése mellett eltolni a vérzést. És nem adok senkinek tippet, magas sem folyamodtam soha ehhez, mert nálam ez természetes dolog, hogy havonta 1-szer vérzésem van.

És mi az, hogy nem hagyja kiürülni, aki így csinálja??? Miért kéne kiürülnie, ha egyszer valaki ilyen módon védekezik? Amúgy meg a fog. gátló akár 1 nap alatt is ki tud ürülni, ezért nem mindegy, ha valaki akár 1 szemet is kihagy.

Előbb nem ártana értelmezned amit írtam és kicsit utána érdeklődnöd, hogy hogyan is működik a fog. gátló!

És ha engem kérdezel, akkor csak úgy mellesleg megjegyzem, hogy a normál ciklusba pláne nem kéne senkinek semmibe beavatkoznia! És természetesen ami egyiknek beválik, az másoknak nem. Van akire egy betegség is kihat, hogy késik tőle a vérzése, valakinek meg semmilyen módon nem hat a betegség!

2013. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!