Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőmön levő Fordyce...

A hímvesszőmön levő Fordyce folt megnagyobodott és kinyomtam amiből valami fehér váladék jött ki, és most besebesedett. El kéne mennem ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és elmúlt. Nekem még vérzett is. Nagyon megijedtem, de 1 hét után már nyoma sem volt. :D De lehet én csináltam hülyeséget és el kellett volna menni vele orvoshoz. DE semmi bajom! :D
2014. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most próbáld elgyógyítani,fertőtlenítgesd.Aztán többet ne

nyomkodd ,ha ilyen jön rá. Az orvos sem tud többet csinálni vele .

2014. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DoctorWho110 válasza:

Én nekem sikerült végre eltávolítani őket az egész péniszem tele volt vele. Sok krémet próbáltam ,de csak egy vállt be igazán mégpedig az a krém amit a zsíros arcbőrömre kaptam ,hogy elmulassza a pattanásaimat,nos lényegében hasonló a helyzet... :D


A krém neve (Aknemycin)20mg/g kenőcs amiből kettőt használtam el. A krém vény köteles ,de bármelyik háziorvos felírhatja. (közgyógyra is lehet kapni) Amúgy max 1000Ft lehet az ára.


Alkalmazása:


Napi 2x reggel és este.


Előtte Dove natúr szappannal alaposan megmosni az érintett területet majd szárazra törölni.


Ezután vékonyan kenjük be az érintett területet,majd este mossuk le.


Ezt ismételni kell minden nap.


Nekem 5 hét után eltűntek a pöttyök.


Maximum 8 hétig lehet alkalmazni a krémet ,utána nem ajánlatos

2014. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!