Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Átmeneti merevedési probléma...

Átmeneti merevedési probléma ütés hatására előfordulhat? (többi alul)

Figyelt kérdés

17 vagyok és sportolás közben beütöttem a péniszem körülbelül 4 napja.Akkor eléggé fájt de 10perc alatt elmúlt.Másnap vettem észre,hogy eddig alig látható ér most hosszan sötét,lilás színnel fut végig a nemi szervemen.

A legaggasztóbb,hogy 2nap elteltével nehezebben tudom merev állapotba hozni,és abban tartani(illetve nem olyan "kemény" mint amilyen volt).

Megtudnátok mondani hogy ez mi és hogy hogyan orvosolhatnám?(orvoshoz gondolom erősen ajánlott elmenni)



2014. márc. 11. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Így van, minél hamarabb dokihoz kell menni.
2014. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Orvoshoz meg nem jutottam,de eszrevettem,hogy a peniszem merev allapotban balra dol,ebbol arra kovetkeztettem hogy megserulhetett a jobb oldalon es kitapintgattam,vagy tartoizom vagy in vagy barmi is nincs rendesen ott,es nem vegzi a dolgat.
2014. márc. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!