Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel lehetne megnövelni a...

Mivel lehetne megnövelni a spermám mennyiségét?

Figyelt kérdés
Szerintem elég kevés spermám van és arra lennék kíváncsi hogy meglehet e növelni a sperma mennyiséget?

2014. márc. 17. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Lógasd a p.ö.c.s.ö.d kamilla teába attól lesz ám g..i. rendesen és még nőni is fog a farkad is

A kamilla tea mindenre jó olyan mint a török buzás pakolás próbáld ki megéri én is minden nap ezt csinálom és tele vagyok rendesen

2014. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek növelni? Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minősége.
2014. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Ígyál sok folyadékot(vizet, teát)

2. 2-3 nap recskaszünet

3. Húzd el minnél tovább az orgazmus pillanatát. Minnél tovább izgatod magad, annál több s jobb lesz.

2014. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs 3 as ,de egyik tippedet sem díjaznám,mert ezek nem visznek előbbre .Munkára kell fogni a nemi szerveket,mert azért vannak hogy dolgozzanak .Egy urológus doki szavait idéztem ezzel .Ezt csak gyakori masztival ,illetve szexel lehet .A sperma legnagyobb részét különben is prosztata adja .
2014. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! megfogadom!
2014. márc. 17. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
3-4 napot pihentesd a kezed, meg a farkad. Mindjárt sokkal több jön össze.
2014. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nos a fahéjas étel sokat segit illetve több elöjáték nöknél
2014. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!