Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy nagyon szép lány az...

Van egy nagyon szép lány az osztályban! Szóval meg akarom dugni! Hogy érjem el ezt? Már egyszer meg volt. Annyira megdugtam hogy járni alig tudott ezért nem akar velem szexelni. Még 1 kalandot szeretnék vele. Normális válaszokat.

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 18:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

szar voltál az ágyban, azért kerül


legközelebbi nőnél azzal foglalkozz, hogy neki jó legyen

hogy neked is jó legyen, az meg az ő dolga, nem a tied

2014. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem voltam szar az ágyban mondta hogy jó volt
2014. márc. 25. 16:05
 13/25 A kérdező kommentje:
Később kezdet e neki fájni 1-2órával később
2014. márc. 25. 16:05
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
valamit mégis elcsesztél ha kerül
2014. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 evvve válasza:
92%
szánalmas vagy
2014. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Te beteg vagy vagy csak kamu
2014. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha azt irtad annyira megdugtad járni alig tudott akkor miert mondta hogy jó volt neki?
2014. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%
Hánynom kell tőled, nem utalod magad?
2014. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
97%
Lefordítom a te 16 éves szintedre a válaszom, a lányok nem azért vannak, hogy valaki beléjük dugja a faszát, ha meg mindenáron dugni akarsz akkor miért nem tudod normálisan megtenni? Neked is és a lánynak is sokkal nagyobb élvezet lenne, ha odafigyelnél rá és magadra is, de ha te szét akarod baszni a lyukát akkor csak rajta, olyan sok rajtad kívül is a retardált, hogy kénytelenek vagyunk, mi gondolkodó emberek hozzájuk szokni. Ja és ha tényleg olyan nagy kan lennél és úgy szexeltél volna vele ahogyan kell, akkor ő keresné a lehetőséget nem pedig te.
2014. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát szóval, én nő vagyok és megmondom neked a frankót, ha úgy meg tudnál dugni, hogy járni is alig bírnék utána azt hiszem elfogadnám a következő ajánlatodat is és lefeküdnék veled, kevés olyan pasi van, akinek ilyen klassz az állóképessége. De a szex azért nemcsak a reszelésből áll, tehát ha nem foglalkoznál velem rendesen, csók, nyalás, simogatás, stb., akkor nem dugnék veled többször. Amúgy szerintem kamu vagy, de mindegy, ha mégsem, akkor ez a válaszom.
2014. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!