Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy nagyon szép lány az...

Van egy nagyon szép lány az osztályban! Szóval meg akarom dugni! Hogy érjem el ezt? Már egyszer meg volt. Annyira megdugtam hogy járni alig tudott ezért nem akar velem szexelni. Még 1 kalandot szeretnék vele. Normális válaszokat.

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 18:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami, az, hogy valaki azt mondja, h jó voltál az ágyban az kb., semmit nem jelent, én is simán bekamuzom, aztán nem fekszem le vele többet, ha szar volt vele, most minek bántsam azzal, h szar az ágyban, ha úgyse akarok vele többet szexelni.
2014. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Jézus! Hogy tudsz ilyen undorítóan kérdést kiírni? Ha olyan nagy Mayer gyerek vagy,ahogy itt mutatod magad,akkor megkapnád a csajt!
2014. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 szamo77db ***** válasza:
Ha ez igaz, amit leírtál, durva, szemét fráter vagy!
2015. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ahogy írtak többen is. Ha olyan jo lettèl volna akkor ő keresne téged de közben volt nàllad jobb ès most azt keresi azert kerül téged , erre vajon nem gondoltàl Adriàno Cseles csàvó? Ja szomorú de ez a frankó szerintem!
2015. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Baba! Keress meg. Okos lány vagy.
2023. febr. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!