Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Muszáj lesz orvoshoz mennem?

Muszáj lesz orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok, és fitymaszűkületem van... Ráadásul azt hiszem a fitymafékem is rövid!

A következő a helyzet:

Nyugalmi állapotban le tudom húzni (bár általában felgyűrődik). Ha nyugalmiba lehúzom, és úgy állítom fel, akkor nagyon feszül! Ha áll, szárazon (nyállal) kb. a feléig simán le tudom húzni! Van valamiféle testápoló cucc, ami nagyon csúszós, azzal 10-15 perc alatt le tudom húzni. Az egyik oldala lent is marad, de a másik mindig visszacsúszna, így húzza magával a túloldalt is (nem teljesen csúszik vissza, csak egy nagyon kicsit, de a fitymafék fölött van már).

Korábban naponta csinálgattam, és egyszer már majdnem tökéletes volt, de mivel kb. 20 percet vett el, ezért abbahagytam (nem volt megfelelő hely).

Kérdem én, ha elkezdeném naponta csinálgatni, mekkora esély van rá, hogy orvosi segítség/műtét nélkül is megjavuljon? Orvoshoz nem szívesen megyek, egyrészt kínos lenne a szülők előtt, másrészt nem tudom elképzelni, hogy bemegyek egy öreg fickóhoz, és elkezdi bigyurászni a micsodát.

Illetve mekkora lenne a különbség, ha nem hüvelybe, hanem fenékbe csinálnám így?

Mármint, még szűz vagyok, de biszex, és eddig úgy tűnik előbb leszek fiúval mint lánnyal (természetesen nem a közeljövőben, az említett ok miatt és a szellemi éretlenségre való tekintettel), és gondolom egy fenékbe nehezebb berakni mint egy hüvelybe. Bár lehet nincs akkora különbség... Nem tudom...

Köszönöm!



2014. ápr. 5. 18:33
1 2
 11/12 Joe Makepeace ***** válasza:
0%

Melyik hülye pontozott le?

Bár lesz arom...

2014. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

A fityma fék műtét az gyors és nem igazán marad nyoma,nyáron megműtetheted és akkor senki sem tudja meg mire mész suliba meg már jól is leszel,viszont dokikkal vigyázz,mivel a makkodról le tudod húzni a fitymád így azt metélni nem kell,ne is enged erre rávenni magad.De mivel fiatal vagy ha szorgalmasan tornáztatad volna a fitymád akkor otthon is tudnád kezelni az enyhe szükületet,de a legtöbb embernek amint hátrahúzza a fitymáját az vissza meg a makkra.


Orvosilag nagyon alaposan néz körül.

2014. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!