Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Be fog indulni valamikor a...

Be fog indulni valamikor a tesztoszteron termelés?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és azt figyeltem meg, hogy a korosztályomban a többiek szőrösebbek, mármint a karjuk, arcuk, és magasabbak is, bár utóbbi tényezőt nem tudom befolyásolja-e. Én későnérő vagyok, vagy örökre gizda maradok? xD Lehet valahogy növelni a tesztoszteron termelést természetes úton, de úgy, hogy még ne kelljen fésülni a hónaljszőrömet a sok hormontól... :) Ami aggaszt, hogy még a fél évvel fiatalabb fiúk is szőrösebbek, nemcsak az idősebbek... Szóval lehet ez ellen tenni valamit, vagy kezdjek el beilleszkedni a lányok közé mert szép lassan átalakulok? xD
2009. dec. 20. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

15 éves vagy

gondolom nagyobbak a heréid meg a farkad mint kiskorodban

ha igen, akkor van tesztoszteron termelésed

menj el orvoshoz, beszéld meg vele a problémádat

a tesztoszteronbevitellel meg óvatosan mert ha túllősz a célen, a heréid elsorvadnak

szerencsére tesztoszteront csak úgy nem árulnak a petikában

2009. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Néhány mondás jut az eszembe a serdülőkori türelmetlenségről...:

"Ne akarj pisálni a széllel szemben...!"

"Nem kell a folyót sürgetni, folyik az magától is!"

:-D



Viccet félretéve, miért akarod befolyásolni a természetet?

Élvezd ki, hogy 15 vagy, még nem vagy fullszőrös, és egyedi vagy. Próbáld meg ezt optimistán látni...valamennyire még gyerek vagy, ezt élvezd ki utolsó pillanatáig kben visszasírod 1x. Uakkor tanulj új, felnőtt dolgokat is, mert nemsokára felnőtt leszel. Mindannyian egy természetes folyamat részei vagyunk, ahogy te is, úgy én is. Én sem vagyok koránérő típus, de én így szeretem és fogadtam el magam. Ha most azon nyávognék magamban, hogy miért nem vagyok Brad Pitt, vagy David Beckham, azért mert én XY vagyok, és én egyéni vagyok. Nem irigylem őket, és te se irigyeld társaidat, hacsak nem akarod tovább fájdítani a szívedet.


Elég gyakran beszélgetek serdülő fiatalokkal erről, és elhiheted, én is ilyen voltam. De továbbléptem ezen.


Mindenki biológiai órája másképp ketyeg. Te egy okos, intelligens, 15 éves srác vagy, fél lábbal a gyerekkorban, fél lábbal a felnőttkor határán állsz. Ha a 80-as 90-es éveket idéznénk, akkor a serdülőkor a vámos a határállomáson, és te határátlépőként várod, hogy lepecsételje az útleveledet, és továbbléphess a felnőttkorba. Ez így van rendjén.


Az meg hogy mennyire szőrös valaki,...nem tökmindegy??? Te is legalább olyan szőrös leszel. Most még csak pihés vagy, de nemhogy be fogod őket hozni fejlődésben, le is előzöd őket.


Kaptatok a suliban felvilágosítást a serdülőkorról és a szexualitásról? Tudod, hogy a serdülőkor mivel jár, és hogy mi (fejlődést értek alatta) mikor következik be benne?


Milyen magas vagy? Hány kiló? Miben nyilvánul meg az, hogy gizdának érzed magadat? Miért érzed úgy magadat?


Szívesen megválaszolom a kérdéseidet, csak előbb érdekelne a véleményed, mit tudsz a serdülőkorról úgy összességében, és szeretném körvonalazni azt akinek kétségei vannak, hogy jobban megérthessem őt (Tégedet)! :-)

2009. dec. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

...kiegészítés az előző hozzászóláshoz (folytatás):

És hogy érzed? Nálad eddig milyen testi és szellemi változás következett be? Mennyit változtál gyerekkorod óta?


Viszonyításképpen a változások előtt milyen magas és hány kiló voltál, hogy néztél ki akkor, és ahhoz képest most hogy nézel ki?


Várom a válaszod és a véleményedet, meglátásaidat előzőekről!


Hali!


Üdv: EE

2009. dec. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy most nincs beindulva? Miből gondolod, hogy x cm-es farok, vagy bozontos szőrzet, netán x testmagasság elérése nélkül gizda vagy? Gizda attól vagy, hogy megfelelési kényszered van a különféle elvárások felé.
2009. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Minden rendben! Semmit nem kell siettetni! ESZEDBE NE JUSSON SEMMI Tesztoszteron növelő praktika! Be ne vegyél semmit!!!
2009. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szőke hajú emberek amúgy is kevésbé szőrösek. Van olyan ismerősön aki alig szőrös de amúgy semmi baja vannak gyerekei (rá hasonlítanak, nem a postásra) úgyhogy biztos minden működik nála.

Amúgy meg semmibe nem kerül elmenni egy urológiai szűrővizsgálatra.

2012. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!