Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyenkor kihez kell fordulni?...

Ilyenkor kihez kell fordulni? Merevedési gondok, libidó csökkenés

Figyelt kérdés

A férjemről van szó. Az utóbbi 1-másfél évben, nagyon sok kellemetlen problémánk volt a szex miatt. Eleinte arra gondolt hogy nagyon nagy rajta a nyomás, a stressz és nem megy a szex. Ez azóta megszűnt, stabil munkahelye van, minden rendben. Egy hónapban átlagosan 2x, 3x vagyunk együtt. A 3 a maximum. Ezek az együttlétek úgy néznek ki hogy előjáték alatt felizgul, de már a konkrét szex közben lelankad és ennyi. Az utóbbi pár hónapban szedett potencianövelőket, az megtette a hatását, de mégsem élhet ezen élete végéig. Azt mondja nagyon nem kívánja a szexet, nem is gondol rá, már maszturbálni sem szokott.

Mi lehet a gond? Mi a megoldás?


2014. ápr. 11. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsőre urológus. Aztán majd az eredménytől függően..
2014. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,első egy urológus,aztán valószínű kap valamilyen hormon kezelést!
2014. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
volt valami hasonló kérdés, ott egy válaszoló magnézium hiánya volt.. de nem tudom pontosan már a kérdést. .jobb, ha elmentek dokihoz.
2014. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nem az andrológiára kell menni? Egyébként magnéziumot szed minden nap. :) Igaz, más okból.
2014. ápr. 11. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van andrológia a közeletekben, akkor de, érdemes odamenni. Ha nincs, akkor az urológiára.
2014. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van a helyi SZTKban mindkettő, igen.
2014. ápr. 11. 16:18
 7/10 Querocha ***** válasza:
Erdemes volna L-arginint szednie, ez taplalekkiegeszito, amely az erek verellatottsagat noveli, vmint erdemes volna sportolnia vmit onszantabol, pl. futas.
2014. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szedett már azt is. Az égvilágon mindent megpróbáltunk, természetest, nem természetest, táplálék kiegészítőket, az étkezésén is változtatott, de semmi hatása nem volt. Ezért gondolunk a szervi bajra. Sportolni konkrétan nem sportol, de komoly fizikai munkát végez, és abban is hónapról hónapra jobban elfárad. Persze a sport is tervben van. De azt hiszem az orvos lesz az első.
2014. ápr. 13. 13:37
 9/10 Querocha ***** válasza:

A nehez fizikai munka melle kellene vmi regeneralo torna, meg sok kocogas is.

Ugye nem dohanyzik a ferjed? Mert akkor adhatsz neki barmit, akkor meg az uristen se tud segiteni neki.

En is szedtem az arginint, nekem is hasonlo tuneteim voltak.

Bar az oszintet megvallva en magam jartam utana mindennek, nem volt ki noszogasson, mert ilyenkor a ferfi eleg rosszul erzi magat a boreben.

Ezek a tkiegeszitok is csak akkor valnak be, ha vki onszantabol bukkan rajuk, es nem lokik oda, h szedjed. Neki meg kell tenni mindent az egeszsegeert.

2014. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy de. Le sem merem írni mióta. Viszont ő is érzi hogy valami nincs rendben, ezért letette a cigit. Nem noszogatásra, ő saját elhatározásból. Ezért nagyon büszke vagyok rá, mert nagyon sok próbálkozás után végre úgy néz ki, véglegesen letette. A táplálék kiegészítő is az ő ötlete volt, ezekhez én abszolút nem értek. De ő nagyon mert régebben sokat vett mert sportolt.

Ami noszogatás van ebben, az részemről az orvos. Tény hogy ő hozta fel, de fél elmenni.

2014. ápr. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!