Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nafazol orrcsepp mellékhatások...

Nincs több kérdésem kérdése:

Nafazol orrcsepp mellékhatások? Többi lent.

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Nem köntörfalazok, egy ideje nem áll fel a szerszám, ami kicsit ilyesztő, mert eddig inkább volt azzal problémám, h llyankor is áll amikor nem kell :-) ugye, 23évesen ez normális. Hanem, kb egy hete, még a barátnőmmel se megyünk sokra (ami engem illet semmire) mert pénisz úr elhadja magát. Egyetlen ami változott ezekben a napokban, h elkezdtem használni nafasol vagy nafazolin alapú orrcseppet. Lehetséges, h ez annak a mellékhatása? A gyógyszer útmutatójában csak annyit írt mint mellékhatás, h a sexuális vágy csökkenhet. Nekem nem az a gondom, akarom én a sexet csak ezt a farkam nem tudja.

2014. ápr. 15. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Először gyógyulj meg, addig szünet. Visszatér a természetes állapot, most megrémültél- és ez mindig újragenerálja a bajt. Nincs semmi baj, egy kis szünet.

Az orrcsepp: ne használd ezeket az orrcseppeket, elég hamra függővé tesz, idővel tönkreteszi az orr nyálkahártyáját, elvész a szaglás és egy idő után csak műtéttel lehet segíteni rajta. Ha nagyon el van dugulva az orrod és zavaró, menj el a orr-fül-gégészetre mondd, hogy nem jó a novorin stb tipusú cseppeket és kérj ott rá gyógyszert(elkészítendő orrcseppet fognak írni). De ha voltál már tengerparton, és épp meg voltál fázva, észrevehetted, hogy ha telement orrod-torkod-mindened a sós vízzel, az azonnal meggyógyított. (Persze ez nem nagy üzlet a gyógyszariparnak, mely köztudomású, az olaj és a fegyver után legnagyobb üzlet, de mindez titok, ne is mondd senkinek: Kevés sót oldj fel vízben és szippantsd fel egyikbe orrlukba- másikba és köpd ki a szádon, ott hátul össze van kötve a dolog. Nem azonnal, de elég hamar elmúlik)

2014. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Ne használj orrcseppet, helyette fújd ki az orrod, amennyire csak tudod! Azért is jó az orrváladék eltávolítása, mert ha bent marad, arcüreggyulladást is okozhat!
2014. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!