Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van? 19/f

Fitymaszűkületem van? 19/f

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, még szűz sajnos.. és az a problémám hogy merev állapotban nem tudom teljesen hátrahuzni a fitymám, csak a makk pereméig kb és alatta egy gyűrűszerű képződmény lesz ami miatt nem megy, de lankadt állapotban teljesen simán megy. nem tudom lehet h a fitymafék is felelős ezért? kicsit kétségbe vagyok esve de eddig nem igazán volt barátnőm sem, de most már eljött az ideje azthiszem, nem tudom ilyenkor mit lehet tenni, irány a háziorvos és majd beutal urologiára? és ott mit kezdenek ezzel? részlege vagy teljes metélés? melyik a jobb? kérlek segitsetek, akik átmentek ilyenen azok tapasztalatait is szivesen meghallgatom, előre is köszi a válaszokat és hogy elolvastad :)
2014. ápr. 16. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Szia. Fontos hogy ne ilyen oldalaktól várd a választ, hanem menj el magán urológiára. Magánúton sokkal segítőkészebben állnak sajnos minden problémához. Ne húzd az időt hanem old meg hamar, mert ez nagyon fontos testrész, amitől az egész önbizalmad függ.Amúgy 19 éves korban a többség a fiúk közt szűz. Ne érezd magad lemaradva.
2014. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj akkor, hogy még nem volt szexuális tapasztalatod, mert fitymaszűkülettel igazán nem lenne túl jó ötlet. Urológushoz menj el és oldjátok meg a problémát. Én nem vagyok szakember, de nagyon kétlem, hogy ebből egy teljes metélés lenne.
2014. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
gyakrabban kene maszturbalnod, attol elmulik.
2014. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
gyakran szoktam a fent említett ok miatt ;) , de nem mulik ettol el, amugy a magán urologia az fizetős?
2014. ápr. 16. 12:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fizetős. Ha nincs rá pénzed, akkor menj SZTK-hoz, de ha nem tetszik az általa javasolt megoldás, nyugodtan kérdezz meg több különböző dokit is.
2014. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és ez az sztk s rendszer hogy működik, számomra elég idegen dolog, odamegyek és megvizsgálnak vagy időpontot kell kérni? esetleg háziorvos ad beutalot?
2014. ápr. 16. 13:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Urológiára, ha jól tudom, nem kell beutaló!

Csak elmész és megvizsgálnak.

2014. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és időpontért be kell telefonálni? vagy csak leülök és szolitanak? ugy tudom sok öreg jár oda és nagy a sor, mondani szokták erre h a magyar egészségugy, de nem tudom, ez az utolso kérdésem, de tényleg :)
2014. ápr. 16. 13:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem fogjuk tudni megmondani, SZTK-nként változik. Nálunk pl nem kell időpont, de van ahol kell. Menj oda és kérdezd meg a portán vagy a betegfelvételnél, ott megmondják.
2014. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Összefoglalva a dolgot.Elmész az SZTK ba,ahova tartozol .

Beutaló nem kell .Jelentkezel a betegfelvételnél.Ha időpont kell akkor adnak,ha nem akkor már aznap sorra is kerülsz .Az orvos első esetben csak megvizsgál .Ha valamilyen beavatkozásra lenne szűkség ,arra ott meglehet beszélni az ídőpontot.

A beavatkozások sosem az SZTK rendelőkben vannak,hanem a kórház műtőiben .Ilyen dologgal teljesen felesleges magánrendelésre menned .Lehet hogy magánban is azzal a dokival találkozol ,akivel az SZTK ban.Csak itt keményen fizetni kell .Nálad kis plasztikai műtét is megoldhatja a gondot .

2014. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!