Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom hátrahuzni a bőrt...

Nem tudom hátrahuzni a bőrt teljesen, mert ránőtt a bőr a makkomra. Műtétet nem akarok, mi ilyenkor a teendő? 13/F

Figyelt kérdés
Kiskoromban régen még fürdésnél mostam, mostmár ez elmaradt, és szerintem ez az egyik oka ami miat ez kialakult. Kérlek segítsetek lehetőleg fájdalommentes megoldást találni!

2014. ápr. 17. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
tessék szólni a szüleidnek
2014. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam el nekik?
2014. ápr. 17. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem tudod hátrahúzni a bőrt, valószínűleg fitymaszűkületed van (a letapadás ebben a korban már elég ritka). Orvoshoz kellene fordulnod, amihez mindenképpen beszélned kellene a szüleiddel! Ha esetleg könnyebb a "fiús dolgaidról" édesapáddal beszélni, akkor először fordulj hozzá! Ugyan így, ahogy most itt leírtad, mondd el neki, hogy mi a panaszod! Együtt biztosan megoldjátok majd!
2014. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, az nem baj. Effektive ra van nove.
2014. ápr. 17. 17:04
 5/10 szamo77db ***** válasza:
55%
El kell menni orvoshoz, ezt tudom javasolni.
2014. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

5 ös,a kérdező válaszában nem szükületet ír,hanem összenövést.Ebben a korban sem ritka ez.Jobb ha saját maga ezt otthon megoldja,kevesebb fájdalommal jár.A doki helyileg elérzésteleniti,amig csak percekre szól.

A továbbiakról miért nem őszinte a válasz .

2014. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szüleidnek mondd el, velük beszélhetsz ilyesmiről is nyugodtan.
2014. ápr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamo77db ***** válasza:
69%
#6 A helyi érzéstelenítés nem percekre szól. Volt már fogászati műtétem, gyökérkezelésem, lábamról kellett körmöt levenni és mindig órákkal a műtét után kezdett fájni a seb. És volt egy felnőttkori mandulaműtétem (32 éves voltam), abból sem éreztem semmit. Szerintem a kérdezőnek el kéne menni orvoshoz!
2014. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
9%
Vágd le!
2014. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamo77db ***** válasza:
És ha elmegy orvoshoz, egyáltalán nem biztos az, hogy azonnal nekiugranak és valamilyen műtéti megoldást alkalmaznak. Egyébként én is utálok orvoshoz járni, úgy hogy teljesen meg tudom érteni a kérdezőt. De laikusok találgatásánál - mint én is vagyok - csak jobb, ha látja egy szakember. Amúgy meg akarata ellenére senkit nem műtenek meg.
2014. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!