Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a teendő ha önként akarok...

Mi a teendő ha önként akarok befeküdni a pszichiátriára?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Miért akarsz befeküdni oda? Hívj mentőket azok bevisznek, ha baj van.
2013. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hogy miért is akarok?Tettem valamit ami nem visszafordítható.Halállal járt amit Én okoztam,egy bepánikolt igazából végig sem gondolt döntés alapján.És nem bírok így élni.Nem tudok másra gondolni.Megmérgezem a családom életét.Bár van aki megérdemli.

Nincs erőm semmihez,csak ezen kattog az agyam.De már nem lehet visszafordítani,kijavítani.Akit megöltem az halott.Megöltem ,pedig szerettem.Megöltem,mert elvárták tőlem.

Aki ismer ki van akadva,mert alapból én egy erős nő vagyok.Vagyis volta.Mert most összeroppantam.

2013. aug. 13. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
elmész pszichológushoz, oda mehetsz bármikor...és ő simán beutal ha tényleg indokolt
2013. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Az utolsó természetesen pszichiáterre gondolt, de a nagy sietségben elvétette. Oda kell menned és elmondanod a bajodat. Amit itt leírtál nem elégséges kórházi beutalásra. A kórház az nem a pokol. Mert te szerintem oda akarsz menni vezekelni. Még ilyent...
2013. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Miért akarsz befeküdni a pszichiátriára? Büntetésből? Gondolod, akik ott vannak, mind etettek láb alól valakit, vagy csak betegek?
2013. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok vitázni, de általában az ember a pszichológusnál kezdi és utána küldi az el tovább...de lehet közvetlen be lehet sétálni a pszichiátriára is az orvoshoz aztán az vagy befektet vagy nem...
2013. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kell beutaló, anélkül csak ambuláns betegeket fogadnak vagy akkor, ha nagyon jófejek. Kérj beutalót!
2013. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Megöltem ,pedig szerettem.Megöltem,mert elvárták tőlem."


Nemvárt terhesség megszakítása? Én a második idézett mondatból következtetek erre.


Vagy kid volt az és kik várták el, hogy ezt megtedd?

2013. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

4-es és 5-ös úgy látom nem éppen empatikus emberek vagytok.

De mindegy.Van aki megértette miről írok.Ti nem.Nem ítélkezni,pálcát törni kell,bár azt a legkönnyebb.

És Ti ezt a könnyű utat választottátok.

2013. aug. 14. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a pszihoátriára a doktorhoz, mond el a proplémádat, és hátha befektet pár hónapra....

Szerintem jobb volna ha befeküdnél, mert egyrészt ha nem voltál hibás a ,,gyilkosságért" kapnál kezelést hogy feldolgozt, ha meg hibás voltál, meg megérdemled hogy odajussál.

2013. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!