Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb 7 éves koromban nagyon sok...

Kb 7 éves koromban nagyon sok ideig levolt tapadva a kukim, de nem szóltam a szüleimnek, majd később elmentünk vele a körzeti orvoshoz, aki megnézte, mert be is volt gyulladva, írt fel kenőcsöt és attól teljesen meggyógyult?

Figyelt kérdés
Jelenleg 16 éves vagyok, de nem tapasztaltam semmi komolyabbat, lehet valami bajom ettől?
2009. dec. 22. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
velemis ugyanez volt akkor gyógyult meg ha feltudod húzni a bőrt merevedett állapotban ha akkorsem jó akk zuhany alatt kell "megnyújtani"
2009. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
magyarul "edzeni"
2009. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát te látod.. ha már nem gyulladt, nincs letapadva, működik rendesen, akkor ok :)
2009. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Hali!


Ha egyszer meggyógyult a kukac, hogy jött el nálad pont most ez a kérdés? Engem most elsősorban ez érdekelne, mert sztem ez hordoz6 okot magában.



EE

2009. dec. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi baja most, csak most eszembe jutott, hogy későbbiekben ez okozhat-e bármi problémát. Nem tudom hogy jutott eszembe, csak így gondolkodtam rajta, mert nagyon sok ideig levolt tapadva, sőt kisgyerekkoromban is talán évekig.
2009. dec. 23. 09:05
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Ha nem vigyázol, akkor majd idejön pár körülmetélésmániás, aztán ráfogják, hogy neked akkor is szűkületed van, ha közben nincs és azonnal menj körülmetélésre!


Az "írj és majd megbeszéljük, segítek"-szöveg a legtipikusabb... vigyázz, olyan emberek járnak ide, hogy a hajam kettéáll :D

2009. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném magam körülmetéltetni, a fitymának szvsz ott a helye, ahol van. Viszont van némi szmegma is, de azokkal nem sok mindent tudok tenni.
2009. dec. 23. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:
De tudsz, mosod és törlöd. Egyszerű. Annak is addig kell örülni, amíg van...
2009. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Hali ismét!


Előttem hozzászólónak teljesen igaza van! A szmegmát rendszeres tisztítással le tudod mosni.


Sztem nem kell aggódni, hogy kiújul, amennyiben meggyógyult 1x már...fölöslegesen meg nem látom értelmét, hogy elméleteket gyártsunk a dolog visszatéréséről.


A fitymád letapadását cellularis adhéziónak hívják szaknyelven. Ez azt jelenti, hogy a fitymád bellemeze rendesen hozzáragadt a makeszhoz, mivel a közötte lévő a szmegma rendesen felgyülemlett és kötőanyagként hozzámalterozta a kettőt egymáshoz.

Csak akkor látok esélyt a "LETAPADT FITYMA VISSZATÉR" c. forgatókönyvre, :-) ha elhanyagolod a fütyidet és nem takarítod ki rendesen tusfürdővel/szappanos vízzel.


Legközelebb meg ha baj van, merj bátran szólni vkinek, ha nem tudod egyedül megoldani, senki nem fog megharapni érte. ;-) Okés?


Remélem a válaszom kielégítő volt!



Üdv: EE

2009. dec. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!