Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy csak ott lent...

Lehetséges hogy csak ott lent vagyok allergiás a borotvagél-re/borotválkozásra?

Figyelt kérdés

Életemben először megborotválkoztam ott lent gondoltam miért ne utánna (másik borotvával) az arcomat is megborotváltam egy új fajta borotvagéllel. ez volt két napja az arcommal nincs semmi köszöni szépen de ott lent totál kipattogtam ahogy elkezdett visszanőni a szőr mitől van ez bocs de ez ügyben még nincs sok tapasztalatom

a válaszokra előre is kösz


2009. dec. 22. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább érzékeny,mint allergiás.Más a bőr,mint az arcon,vékonyabb,érzékenyebb.Ha akarod borotválni máskor is,akkor minél kevesebbszer húzd végig egyszerre,és minél ritkábban.Heti 1 elég,és szépen megszokja a bőröd.
2009. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

valszeg azért pattogtál ott ki, mert életedben először csináltad ott lent.

de nagyon sokan, rendszeres borotválás alatt is kipattognak ott lent. ez kb azért van, mert ott lent érzékenyebb a bőr.

használj rá körömvirág krémet. az segít a gulladást levenni. mert a kipattogás az úgymond egy kis gyulladása a szőrtüszőknek.

2009. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!