Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérvétel után a vizeletmintán...

Vérvétel után a vizeletmintán leadtam a vizeletet persze éhgyomor és csak vizet lehetett inni, és azt tapasztaltam meg hogy az én vizeletem ilyen átlátszós enyhén sárgás volt míg a többinek keményen sárgás Help?!

Figyelt kérdés
Szóval értitek. Mitől lehet ez? 1hét mulva kell menni a leletért.
2009. dec. 23. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt én is remélem...


Azért majd írd meg, mi volt, mert a végére én is csigázódok, igaz, nem hason csúszva, se nem tengelyem körül... XD XD X)


Egyszer kezeltem egy középkorú súúúlyosan gerincferdüléses nőt. Úgy képzeld el, hogya gerince a háta közepe felett picivel egészen a jobboldali lapockájáig kikanyarodott, engem meg a kotz6nék kerülgetett néhány vörösfarkú rókával egyetemben(idézőjelben). >8/

Mondtam magamban, hogy én ehhez ugyan hozzá nem nyúlok. <:o

Aztán a hölgy annyira kedves, normális, érdeklődő volt, hogy a kezdeti undorérzet bennem feloldódott és végül ment minden a maga útján. :-)


Persze ez már szélsőségnek számít.

A sulidokiról még mindig nem mondtál semmit...

Amúgy jól telik a Karácsony?


EE

2009. dec. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát tavaly volt megnézte hallást látást gerincet előre kelett hajolni meg ilyenek, de semmi extrát nem mondott azt mondtam inden oké.
2009. dec. 26. 15:03
 13/14 A kérdező kommentje:
vérvételi papirral minden rendben ekg is jó, csak a gerincferdulésem miatt kell majd járnom ortopédushoz az meg majd elküld vmi gyógytornára. Végülis rosszabbra szamitottam:D
2010. jan. 8. 14:57
 14/14 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Bocs, az imént vettem észre, hogy a rendszer jelzett, hogy kommenteltél... :$

Köszöntelek immáron 2010-ben, az új esztendőben és a 2. évizedben is egyben. :-)


Tehát a sulidoki lófaxt sem csinált veletek...

Hmmm... Jellemző,... dee nem csodálkozom ezen, amilyen állapotban ma a magyar egészségügy van... (O.o)


Annak szívből örülök, hogy a leleteid jók lettek és minden rendben van nálad! :-) Végre vmi jó hír is betoppan ide... :-)

Nem tudom, hogy voltál-e már gyógytornán, de amikor gyaksziztam az itteni gyógyfürdőben, akkor volt részem megismerni és megtapasztalni. Hasznosnak hasznos dolog mindenképpen, egy jó gyógytornásszal az a maradék kyphosis is eltűn7 akár, amid megmaradt. Nem mintha olyan fúdenagyon szükséged lenne rá, íly ideális testtömegindexszel, ami neked van, :-) ...de sztem a gyógytorna jót is fog tenni neked.

Bár azt nem mtad, de azért érdekelne, hogy most sportolsz vagy eredetileg sportoltál-e valamit!!?? :-)

A labdajátékok közül van vmi, ami érdekel téged?


Jajj és a legfontosabb... szoktál úszni járni?? (Akár régen, akár ma...)



*** A legelső válaszomhoz időközben annyi kiegészítést fűznék, hogy nemcsak az festi meg a vizeletet, hogy mennyit és mit eszel, de ha mozogsz, az érfalon, és máshol is lerakodott anyagok némiképp feloldódnak, és a méregszűrökön xtül (pl. vese) távoznak a szervezetedből, így ez megintcsak befolyásol6ja a vizelet megfestését.


Írj! :-)


Üdv: EE

2010. jan. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!