Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület vagy más lehet...

Oliver1127 kérdése:

Fitymaszűkület vagy más lehet a baj?

Figyelt kérdés
7 hónapja rendszeres nem életet élek,pár hete a fitymafékemből egy kis darab ki van esve (van rajta egy kis luk egy seb szerű,lehet hogy a barátnőm véletlen ki fogazta...,vagy a feszítéstől szét nyílt nem tudom pontosan,de amikor közösülünk nagyon feszül és fáj és a közösülés után már kétféle dolog is történt,(a fitymát le tudom teljesen húzni).először az történt hogy össze szűkült a fitymám és nehéz volt lehúzni,ez elmúlt egy pár nap múlva úgy hogy kenegettem valamivel...,aztán megint közösültünk,ami után meg az történt hogy a fitymám feldagadt de akkor meg le tudtam húzni és most is kenegetem(ez a mostani állapotom).Talán az lehet a baj hogy ott az a kis seb a fitymafékemen és attól feszül nagyon és azért dagad be,ha közösülök? Ha be gyógyulna az a kis seb akkor lehet nem feszülne és jó lenne?

2014. ápr. 26. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt, valószínűleg rövid a fitymaféked! Ezzel orvoshoz kell fordulni, mert el is szakadhat!

A fitymád összeszűkülését pedig okozhatja akár valamilyen fertőzés, gyulladás is! Ezt is érdemes lenne orvosnak megmutatni!

2014. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez igazán nem élet. Rövid a fitymafék.
2014. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!