Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület vagy fitymafék...

Fitymaszűkület vagy fitymafék műtéten átesett fiúk, férfiak! Mennyi ideig tartott amíg megszoktátok az "új farkatokat"?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 23:48
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem volt furcs?

Én fitymafék műtétre megyek hamarosan.

2014. ápr. 20. 23:50
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
A fitymafék az nem gáz,a fityma szükületet meg ha elég körültekintő az ember szintén meg lehet úgy oldani hogy ne metélés legyen a vége,fityma plasztikával,z plasztikával vagy bemetszéssel és akkor lényege változás nem lesz a kinézeténél.Metélni csak igen súlyos esetben kell.
2014. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, bár nem épp erre vonatkozott a kérdés, hanem a megszokásra...
2014. ápr. 21. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Hamar. Műtét után pár hétig furcsa volt, ha hozzáért valamihez, kellemetlen, bizsergő érzés volt, aztán elmúlt.

Igen, valamivel valóban kevésbé érzékeny, mint korábban. Választási lehetőségem viszont nem volt, és nem bántam meg, az a lényeg. Jobban tudom kontrollálni a magömlést is együttlétkor.

2014. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
A teljes gyógyulás 4-6 hét. A körülmetélés után gyorsabban és szebben gyógyul, mint a plasztikázásnál, szerintem érdemes a teljes változatot megcsináltatni. Ha rövid a fitymaféked, akkor azt is érdemes egy úttal megcsináltatni (eltávolíttatni).
2014. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Minel kevesebbet vagatsz le, annal jobban tud funkcionalni. Nekem az egeszet levagtak es csak a problema van vele.

A kerdesre a valasz tehat az, hogy igazabol soha nem tudtam megszokni. Ez foleg amiatt van, mert a fityma belso reszenek egy kis resze ocsmany modon van a makk peremere nove ugy, hogy a nadrag dorzsoli sokszor, irritalo. Tobb, mint 20 ev utan se jobb, nem hiszem, hogy tovabbi 20 ev utan majd jobb lenne. Ezert kell a leheto legtobbet megtartani normalisan az eloborbol. Ami nincs beszukulve, repedve, az a fitymaresz nem kell, hogy odavesszen. Nem veletlenul nott oda.

A makk a nedves, paras idoben erzekeny pl sokszor, ez nem jo. De a dorzsolodes miatt annyira meg nem erzekeny, hogy a szexnel jo legyen, amilyennek kellene lennie. Szoval a megszokasrol ennyit.

2014. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A fitmymámat biztosan nem fogom eltávolíttatni, ez eszembe sem jutott. Csak a rövid fitymafék kerül átvágásra/kezelésre, ahogy az elején írtam.


Köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!