Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor eggyütt vagyok a...

Amikor eggyütt vagyok a barátnőmmel vagy eggyütt alszunk természetesen felizgulok és másnap borzasztóan fájnak a heréim amiatt hogy nem történt semmi. Tőrténhet valami probléma a nemiszervemmel?

Figyelt kérdés
Most töltöttem be a 18 évet, a barátnőm pedig csak most lessz 16. Nagyon szeretjük egymást és már valahogy nem is tudnánk elképzelni egymásnélkűl a jövőnket. Viszont sex terén megigértem neki, hogy várok hisz mindketten aztszeretnénk, hogy tökéletes és széplegyen és egymásnak szenteltük a szüzességünket. Tehát még szűz vagyok én is....(azthiszem)
2008. júl. 27. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy azthiszem?
2008. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nem lesz ebből, nekem is szokott fájni, és mindenkinek, ha nincs kielégítve miután felizgult. Azért szerintem ha nagyon szeretitek egymást, arra megkérhetnéd hogy kézzel csinálja neked, hisz csak 16 éves már...
2008. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

nem szoktatok pettingelni? mert az ilyen szempontból segítene... egyet értek az 1. válaszolóval, nyugodtan vezesd rá, kezdd el te kényeztetni kézzel, aztán majd jön a többi, te is sorra kerülsz:)

én is hallottam már több pasitól, hogy fáj neki, ha nincs kielégítve - mi lenne, ha kimennél a mosdóba este/éjjel?

2008. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hello! én is 18 vagyok, és nekem is rettentő fájdalom volt néha.erre tényleg az egyik megoldás az előttem lévő válaszolóé, a másik, pedig egy tesómtól kapott tanács (neki is volt ien és elment vele dokihoz) az egyszerűen a boxer. mostanában midenki ezt hordja, csak arra nem gondolnak hogy 20-21 éves korodig fejlődik. ezt azért érezheted, mert a heregolyók nehezednek a fejlődéstől és a teltségtől és nem tud olyan gyorsan alkalmazkodni a cső. ennek hatására olyan mintha húznák lefelé. mint ha focin kapnál oda egy labdát...
2008. aug. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(az előző) ja és persze az hogy mostantól egy hónapig olyan alsó ami megtartja...:P
2008. aug. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.....eléggé hasznosak vóltak:)
2008. aug. 4. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!