Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttkori körbemetélés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttkori körbemetélés után a makk rész, ami annyira érzékeny, nem készíti ki a férfit a külső hatásoktól (alsógatya hozzáér-dörgölődik csak, hogy a legalapvetőbb problémánál maradjunk)?

Figyelt kérdés
Csecsemőként és gyerekként gondolom teljesen elérzéstelenedik a nemi szerv makk része, de azt egyszerűen nem értem, hogy felnőtt férfiak, hogy nem kapnak idegbetegséget a folyamatos irritációtól? Egyáltalán azt az irritációt meg lehet valahogyan szüntetni? Az orvosokat hiába kérdezi az ember, mert csak azt szajkózzák, hogy a metélés mennyire egészséges és hiper-szuper dolog és semmi másra nem hajlandóak válaszolni.
2011. ápr. 23. 22:12
 1/7 anonim válasza:
60%
Itt mindent megtalálsz: [link]
2011. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
semmi nem készíti ki.. ugyan olyan mint mikor van rajta.. (tapasztalat ;) )
2011. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de az én tapasztalatom az, hogy nagyon érzékeny. Talán beteg lehetek? Nekem ez valahogy természetesnek tűnik.
2011. ápr. 29. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
az hogy érzékeny az természetes, de mondom csak elejinte.. :D
2011. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Azóta már nyilván nem az... nekem pont ez a bajom és TLC-vel próbálom orvosolni :(
2012. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ez nem természetes, sőt, nagyon gáz :(

Nekem sok gondot okoz, hogy nincs előbőr

2013. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is csak rosszat okoz egész életemben a körülmetélés. Egyik legdurvább, amikor az ember becsípi a cipzárral. Olyankor érezni, hogy jó, ha van ott előbőr... jobb azt becsípni, mint a makkot...
2013. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!