Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körbemetélés,16 évesen,...

Körbemetélés,16 évesen, altatásban?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek ? volt akit már altattak körbemetéléskor..főleg ilyen idős korban..?

2014. máj. 6. 09:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Úton útfélen nem mutogatja,de vannak helyzetek,amikor másokkal is egy zuhanyzóba,öltözőbe kerülhet valaki,úszoda,kollesz,közös munkahelyi zuhanyzó.


és ha egyszerűen nincs szüksége metélésre mert másképp is orvosolni lehet akkor mért kellene csupasz makkúnak lennie.

2014. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem elpárológ az az 1 vagy fél cm,hanem kisebbnek látszik,már sokan írták,akiket metéltek,sőt orvos is mondta hogy picit kisebbnek fog látszani.
2014. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2014. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

"Úton útfélen nem mutogatja,de vannak helyzetek,amikor másokkal is egy zuhanyzóba,öltözőbe kerülhet valaki,úszoda,kollesz,közös munkahelyi zuhanyzó. "


Jó, és akkor mi van ha beszólnak? Szerintem normális esetben az általános iskolában véget ér az a korszak, hogy valaki attól rettegjen, hogy mit szólnak mások.

2014. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

"Nem elpárológ az az 1 vagy fél cm,hanem kisebbnek látszik,már sokan írták,akiket metéltek,"


És ezt hogy lehet ilyen egzaktul kijelenteni, hogy másfél centivel kisebbnek látszik? Én egyetértek azzal, hogy ha nem muszáj, akkor nem kell megszabadulni egy testrésztől, de ne ilyen idióta érveket rakjunk már mellé. Izlés dolga, de szerintem ezek a plasztikák meg a mindenféle felét levágom, felét meghagyom módszerek után sokkal rondább a végeredmény, mint egy rendes metélés után.

2014. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

Valóban, a plaszikák (Z, V, W meg még az ABC ki tudja hány betüje) sokkal rondább végeredményt adnak, nem is alkalmazzák ezért. Megmarad egy lifegő fityma, amely az esetek nagy részében úgy gyógyul, hogy újra beszűkül. Ráadásul ezek az eljárások nem biztosítják azt, hogy a koronaárok is szabadon legyen, pedig ez épp az a körölmetélés lényege, hogy a makk teljesen szabadon legyen.

A körülmetélésnek több stílusa van, arről lehet vitatkozni, hogy melyik a szép, de szerintem férfias mindegyik.

Ami az altatást illeti: azért nem szokták altatásban végezni, mert semmit nem érzel a műtét közben, és mert az altatásnak sokkal nagyobb a kockázata, mint a körülmetélésnek. Teljesen el lehet érzésteleníteni a területet, felesleges az altatás.

2014. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is keress más megoldást először, hátha bejön. Nem vesztessz semmit, csak nyerhetsz vele ha nem metélnek. A makkodat nem fogja védeni semmi és mivel eddig védve volt, most minden érintés fájni fog és baromi kellemetlen lesz. Én TKM után annyira szenvedtem, hogy babazokniba csomagoltam a makkomat, hogy tudjak létezni.
2014. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
[link] – #16 nem tudja mi a különbség a dorsalis incisio (bemetszés) és a fitymaplasztika között. Tessék olvasni, ott van a kiscsillió referencia is hozzá.
2014. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

Bocs,de a fityma plasztika és a bemetszés eredménye nem lesz ronda ezt honnan veszed,a csupasz makk sem éppen szép.Nem egy emberkének volt bemetszése vagy plaszikája és jól megcsinálták,alíg látni,metélésnél is ott a varrás helye eléggé látható és lassan is gyógyul.Akinek meg érzékeny makkja van az nézegethet,mert hosszú idő kell hogy megszokja,már ha megszokja.



55%-os nő meg ne írogasson mert ő egészséges embereket,gyerekeket is metélésre akart rábírni,hazug érvekkel hogy nagyobb lesz kinézetre,meg szebb,ami nem szép már eleve kinézetre és kevés szép nemiszerv van az metélés után sem lesz szebb,akinek metélés előtt sem volt akrobata az ágyban utána sem lesz az ennyi.



A szükület mértékétől is sok minden múlik van akinek akár egy krém is tud segíteni,van akinek elég egy kisebb bemetszés akár,annak mért kellene metéltetni magát.


Amerikát is hagyja mert folyton mindehol ezzel jön,kit érdekel amerika?

Annyira sok okos ember van,tudjuk megmondták európa franciaországból,angilából áll összesen.Ez volt a válasz még a diplomás amerikaitól is.


Mi nem amerika vagyunk,magyarok!!Nem kell mindenkit metélni,egészségeseket meg főként nem,akinek meg szükülete,más gyulladása van ott is fel lehet mérni ,hogy milyen lehetőségek vannak még,nem feltétlenül van ott sem erre szükség.


Folyton azt állítja hogy csak ez a megoldás,ez nem igaz,meg hogy a nőknek mennyire tetszik.HOnnan veszi,európába nem jellemző a metélés,sok magyar nő még életében nem látott metélt péniszt,a sex sem lesz jobb.Ezeket a mellébeszéléseket hagyjuk.

2014. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2014. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!